Adım Farah 10. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Adım Farah 10. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Adım Farah 10

Adım Farah 10. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle

FOX TV’nin yeni dizisi Adım Farah‘in 10. bölümü 3 Mayıs günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde sevilerek izlenen dizi Adım Farah’ın onuncu bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte fox tv Adım Farah 10. bölüm izle dizi izle linki.

ADIM FARAH 9. BÖLÜMDE NE OLDU?

Tahir, Farah’la aile olmanın yolundan yürümektedir. Hislerini açıklamak için artık doğru zamandır. ‘İlan ı aşk.’ Farah’a yapacağı bir sürpriz Farah’ı da allak bullak edecektir. Farah da artık bir karar vermek zorunda kalacaktır. Belki de artık hem anne hem kadın olduğuyla yüzleşmenin zamanı gelmiştir. Mehmet ve Tahir’in yolculuğu farkında olmasalar da artık eskisi gibi olmayacaktır. İki kardeş birbirine düşman olabilir mi? Kardeş olduklarını bilseler kalabilirler mi aynı?

ADIM FARAH DİZİSİ OYUNCULARI

Adım Farah dizisi oyuncu kadrosunda; Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in yanı sıra; Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Oktay Çubuk ve Mustafa Avkıran ve Ali Sürmeli gibi birbirinden güçlü isimleri de izleyici ile buluşturacak.

fox tv Adım Farah 10. bölüm izle

ADIM FARAH YENİ BÖLÜM İZLE

Adım Farah dizisinin FOX TV’de 3 Mayıs günü yayınlanan 10. bölümünü (Adım Farah 10. bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın