Adım Farah 11. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Adım Farah 11. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Adım Farah 11

Adım Farah 11. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle

OX TV’nin yeni dizisi Adım Farah‘in 11. bölümü 10 Mayıs günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde sevilerek izlenen dizi Adım Farah’ın on birinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte fox tv Adım Farah 11. bölüm izle dizi izle linki.

ADIM FARAH 10. BÖLÜMDE NE OLDU?

Hastanede yaşananlardan sonra bir süre geçmiş, Farah’ın tepkisinden sonra Tahir Farah ve Kerimşah’tan uzak durmuş, özüne dönmüş sıradan mutlu bir hayat hayalini kenara bırakmıştır. Ancak Tahir ve Farah’ın evliliklerinin yetkililerce kontrol edileceği gerçeği her şeyi değiştirir.

Mehmet de Tahir’le uğraşmayı bırakmış daha büyük hedeflerin peşindedir. Aradığı ipucu beklenmedik bir şekilde karşısına çıkar…

Gönül ve Kaan’ın balayından dönmesi Koşanerler’in ve Akıncılar’ın zorunlu olarak dünür olması sorunu, Gönül’ün Akıncılar’ın evine yerleşmesiyle Perihan için kabullenemeyeceği bir duruma dönüşür. Perihan kızını geri kazanma yolunda yapayalnızdır.

Tahir ve Farah her ne kadar zorunluluktan bir arada kalmak zorunda olsalar da, ne kadar aralarına kendilerine engeller koysalar da her hamleleri, onları aile olmaya daha çok yaklaştırmaktadır. Kerimşah’ın iyileşmesi için gün sayarlarken, bunun çok kolay olmayacağını anlayacakları yeni gelişmeler kapıdadır.

ADIM FARAH DİZİSİ OYUNCULARI

Adım Farah dizisi oyuncu kadrosunda; Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in yanı sıra; Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Oktay Çubuk ve Mustafa Avkıran ve Ali Sürmeli gibi birbirinden güçlü isimleri de izleyici ile buluşturacak.

fox tv Adım Farah 11. bölüm izle

ADIM FARAH YENİ BÖLÜM İZLE

Adım Farah dizisinin FOX TV’de 10 Mayıs günü yayınlanan 11. bölümünü (Adım Farah 11. bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global