You are currently viewing Adım Farah 2. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle

Adım Farah 2. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle

Adım Farah 2. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle

FOX TV’nin yeni dizisi Adım Farah‘in 2. bölümü 8 Mart günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Adım Farah’ın ikinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte fox tv Adım Farah 2. bölüm izle dizi izle linki.

ADIM FARAH 1. BÖLÜMDE NE OLDU?

İran’dan kaçıp, hamile olduğunu öğrenmesiyle İstanbul’da kalmak zorunda kalan Farah; asıl mesleği olan cerrahlık yerine temizlik işçisi olarak çalışmaya başlar. Doğuştan balon hastalığı olarak bilinen PİY rahatsızlığına sahip olan oğlu Kerimşah’a hem annelik hem de doktorluk yapmayı başaran Farah’ın; oğlu ve onun tedavisi için yapamayacağı şey yoktur.

Bir gece, temizlik yaptığı bir mekanda, istemeden şahit olduğu trajik olay vesilesi ile Tahir Lekesiz ile karşı karşıya gelir. Tahir; yasadışı işlerle uğraşan bir aile şirketinin tepe elemanlarından biridir ve hayatını kurtarmış, küçük yaşta onu yanına alıp yetiştirmiş patronuna sadakatle bağlı bir adamdır. Fakat o gece kendini ilk defa beklemediği bir durumda bulur.

Farah susmak ya da adaleti sağlamak için konuşmak arasında bocalarken, Tahir ise hayatında ilk defa masum bir kadın ve çocuğun kaderiyle ilgili karar vermek zorundadır.

ADIM FARAH DİZİSİ OYUNCULARI

Adım Farah dizisi oyuncu kadrosunda; Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in yanı sıra; Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Oktay Çubuk ve Mustafa Avkıran ve Ali Sürmeli gibi birbirinden güçlü isimleri de izleyici ile buluşturacak.

fox tv Adım Farah 2. bölüm izle

ADIM FARAH YENİ BÖLÜM İZLE

Adım Farah dizisinin FOX TV’de 8 Mart günü yayınlanan 2. bölümünü (Adım Farah 2. bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global