You are currently viewing Adım Farah 3. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle

Adım Farah 3. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle

Adım Farah 3. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle

FOX TV’nin yeni dizisi Adım Farah‘in 3. bölümü 15 Mart günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Adım Farah’ın üçüncü bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte fox tv Adım Farah 3. bölüm izle dizi izle linki.

ADIM FARAH 2. BÖLÜMDE NE OLDU?

Farah bir kez daha kaderinden kaçamamış Tahir’e yakalanmıştır.

Ali Galip’in hayatını kurtarması onu şimdilik hayatta tutarken Tahir’le beraber Ali Galip’in kendisi için vereceği kararı beklemeye başlar. Ali Galip’in hayatını kurtaran ama öte yandan oğlunun hayatını tehdit eden bu kadınla ve onun oğluyla ilgili aldığı karar Farah’a şimdilik nefes aldırsa da gelecek belirsizdir.

Tahir ise Ali Galip’in asıl kararıyla bir çıkmaza girer. Hayatı boyunca ona sahip çıkan patronun her emrini yerine getiren Tahir, bu sefer kalbi ve aklı arasında bir yerde sıkışıp kalır. Masum bir kadının canını alıp hasta bir çocuğun bu hayatta annesiz kalmasına sebep mi olacak yoksa Farah’ın hayatta kalmasına yardımcı mı olacaktır?

Zaman azalırken Mehmet de adım adım cinayet gecesi Tahir’in arabasındaki kadının kim olduğunu çözmeye yaklaşır. Gönül ise çocukluk arkadaşının katiliyle yakın bir ilişki kurmak üzere olduğunu farkında bile değildir.

ADIM FARAH DİZİSİ OYUNCULARI

Adım Farah dizisi oyuncu kadrosunda; Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in yanı sıra; Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Oktay Çubuk ve Mustafa Avkıran ve Ali Sürmeli gibi birbirinden güçlü isimleri de izleyici ile buluşturacak.

fox tv Adım Farah 3. bölüm izle

ADIM FARAH YENİ BÖLÜM İZLE

Adım Farah dizisinin FOX TV’de 15 Mart günü yayınlanan 3. bölümünü (Adım Farah 3. bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global