Adım Farah 7. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Adım Farah 7. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Adım Farah 7

Adım Farah 7. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle

FOX TV’nin yeni dizisi Adım Farah‘in 7. bölümü 12 Nisan günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde sevilerek izlenen dizi Adım Farah’ın altıncı bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte fox tv Adım Farah 7. bölüm izle dizi izle linki.

ADIM FARAH 6. BÖLÜMDE NE OLDU?

Farah’ın yalan söylediğini öğrenen Tahir büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır. Artık Tahir’in evinde kalamayacağını düşünüp, eve dönmek için hazırlanan Farah, Tahir’i karşısında bulur. Tahir ona bir şans daha verse de, Farah kendi doğrusundan vazgeçemez ve yüzleşmeleri kaçınılmaz olur. İfade vermekten başka bir çaresi kalmayan Farah’ın kapısını ise tüm problemlerini çözüme kavuşturmak için hiç beklenmedik sürpriz bir misafir çalar.

ADIM FARAH DİZİSİ OYUNCULARI

Adım Farah dizisi oyuncu kadrosunda; Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in yanı sıra; Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Oktay Çubuk ve Mustafa Avkıran ve Ali Sürmeli gibi birbirinden güçlü isimleri de izleyici ile buluşturacak.

fox tv Adım Farah 7. bölüm izle

ADIM FARAH YENİ BÖLÜM İZLE

Adım Farah dizisinin FOX TV’de 12 Nisan günü yayınlanan 7. bölümünü (Adım Farah 7. bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın