Adım Farah 9. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Adım Farah 9. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Adım Farah 9

Adım Farah 9. Bölüm İzle Full FOX TV Adım Farah yeni bölüm tek parça izle

FOX TV’nin yeni dizisi Adım Farah‘in 9. bölümü 26 Nisan günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde sevilerek izlenen dizi Adım Farah’ın dokuzuncu bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte fox tv Adım Farah 9. bölüm izle dizi izle linki.

ADIM FARAH 8. BÖLÜMDE NE OLDU?

Ali Galip’in verdiği Mehmet baş komiseri öldürme emri Tahir için kabul etmesi zor bir görevdir. Öte yandan Mehmet’ten kurtulmak, Tahir için yeni bir hayata başlamanın anahtarı olacaktır. Tahir bu ikilemle mücadele ederken Farah da bambaşka bir duyguyla mücadele etmektedir. Tahir’e kapılmaya başladığını fark etmiştir.

Tahir ve Farah’ın Ali Galip’in evinde yapılacak nikahlarına, Gönül ve Perihan adresin kime ait olduğunu bilmeden, Farah’ın yanında olmak için yola çıkarlar. Ve hayatlarının en büyük sürpriziyle karşı karşıya kalırlar. O gün pek çok sır ortaya dökülürken, tam da imza anında eve silahlı baskın olur ve evlilik gerçekleşmez.

Tahir ve Farah evlenemeseler de bu nikah macerası onları daha yakınlaştıracaktır.

Bu arada Tahir de Mehmet’i öldürme fikrinden uzaklaşmıştır ancak bu sırada Bade’den kendisine suikast yapılacağını öğrenen Mehmet, bu görevin Tahir’e verildiğini anlayınca çileden çıkar ve büyük bir öfkeyle Tahir’e hesap sormaya gider. Ancak ikisinin de bilmediği gerçek, onları karşı karşıya getiren bu olayın, aslında kaderlerini çok önceden bağlayan başka bir hikayenin sonucu olduğudur…

ADIM FARAH DİZİSİ OYUNCULARI

Adım Farah dizisi oyuncu kadrosunda; Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in yanı sıra; Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Oktay Çubuk ve Mustafa Avkıran ve Ali Sürmeli gibi birbirinden güçlü isimleri de izleyici ile buluşturacak.

fox tv Adım Farah 9. bölüm izle

ADIM FARAH YENİ BÖLÜM İZLE

Adım Farah dizisinin FOX TV’de 26 Nisan günü yayınlanan 9. bölümünü (Adım Farah 9. bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın