Aile 12. Bölüm İzle Full Show TV Aile yeni bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Aile 12. Bölüm İzle Full Show TV Aile yeni bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Aile 12

Aile 12. Bölüm İzle Full Show TV Aile yeni bölüm tek parça izle

Show TV‘nin dizisi Aile‘nin 12. bölümü 23 Mayıs günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde Aile’nin on ikinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… Aile dizisi konusu ve oyuncuların isimleri merak ediliyor. Başarılı oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çeken Aile dizisinin başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ yer alıyor. İşte Show tv Aile 12. bölüm izle dizi izle linki.

AİLE 11. BÖLÜM KONUSU

Aslan artık olmaktan korktuğu şekilde babasına dönmüştür. Şimdiden sonra korkacak olan kişi düşmanları ve Soykan ailesidir. Aslan bu saatten sonra hiçbir şeyin ne kendisi ne de Devin için aynı kalmayacağının farkındadır. Devin’i kendinden koruyabilmek için ona son bir şans tanır. Devin’in ise bir karar vermesi gerekmektedir. Şimdiden sonra ya dimdik Aslan’ın yanında kalacak ve bu ailenin bir parçası olacak, ya da arkasına bakmadan kaçacaktır. Hülya ise oğlunun aldığı hali görünce, İlyas ile girilecek savaşı engellemek adına harekete geçer.

Aslan, İlyas’ın karşısına geçer ve tüm gerçekleri apaçık bir şekilde anlatır. İki aile arasındaki savaş bu saatten sonra kesin bir şekilde başlamıştır. İlyas, Soykanların tümünün hayatını cehenneme çevirmek için yemin eder. İlk hedefi ise Hülya ve Devin olacaktır.

Hülya, ailesini bu durumun içinde bırakmak istemediği için İlyas’ın kapısını çalacaktır. İlyas ise Soykanların geçmişine dair çok büyük bir sır bilmektedir. Bu sırrı kendisine koz olarak kullanan İlyas, ailesine dokunmama karşılığında Hülya’ya hayatının en büyük ve zor seçimini yapmasını söyler.

Ati’nin ölümü sonrası polis soruşturması başlar. Devin de içinde olacak şekilde bütün Soykan ailesi olay gecesi hakkında yalan ifade vermek zorundadır. Soykan olmanın ne demek olduğuyla tekrar karşı karşıya gelen Devin, ne yapacağını bilemez. Yalan söylemek kendi inandıklarına ters gelse de ailenin yanında kalıp kalmaması gerektiğini de tartmaktadır.

Hülya, İlyas’ın kendini zorunlu bıraktığı seçimin ardından, herkesin hayatını altüst edecek bir karar alır. İlyas, Hülya’nın verdiği karar sonrası gerçek planını uygulamak için harekete geçer. Yusuf Soykan’ın ölüm yıldönümünde yaşanacak sürpriz olay ise tüm Soykan ailesini ölümle yüzleşmek durumunda bırakır.

AİLE DİZİSİ OYUNCULARI

Aile dizisi oyuncuları arasında Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer yer alıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ -Aslan Soykan
Serenay Sarıkaya – Devin Akın
Nur Sürer – Hülya Soykan
Nejat İşler – Cihan Soykan
Canan Ergüder – Leyla Soykan Sayıcı
Levent Ülgen – İbrahim Soykan

Show tv Aile 12. bölüm izle

AİLE YENİ BÖLÜM İZLE SHOW TV

Aile dizisinin Show TV’de 23 Mayıs günü yayınlanan 12. bölümünü (Aile 12. bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global