Al Sancak 11. Bölüm İzle! Full TRT1 Al Sancak yeni bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Al Sancak 11. Bölüm İzle! Full TRT1 Al Sancak yeni bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Al Sancak 11

Al Sancak 11. Bölüm İzle! Full TRT1 Al Sancak yeni bölüm tek parça izle

TRT1’in dizisi Al Sancak‘ın 11. bölümü 13 Nisan günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Al Sancak’in onuncu bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte TRT1 Al Sancak 11. bölüm izle linki… Dizi izle…

Yönetmenliğini Can Emre’nin üstlendiği, senaryosunu Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan’ın kaleme aldığı dizinin başrollerini ise Uğur Güneş ve Gülsim Ali paylaşıyor. Dizi haberleri

AL SANCAK DİZİSİ 10. BÖLÜMDE NE OLDU?

Boran, tüm timin hayatını tehdit eden tehlikeli bir eyleme kalkışırken, Yüzbaşı Ali ise kardeşi Sedef’i bulmak için büyük bir oyun kuracaktır. Pençe Timi’nin hayatı tehlikede! Nadia’nın Ali’yi tüm timin gözleri önünde vurması kuşkusuz ki timdekiler tarafından güvenilirliğinin sorgulanmasına neden olacaktır. Öte yandan Pençe Timi’yle hesabını henüz kapatmamış olan Boran, tüm timin hayatını bir kez daha tehdit edecek hatta Nadia’nın gözleri önünde hepsini öldürebilecek kadar büyük bir eyleme kalkışacaktır. Nadia, Boran’ın bu eylemini durdurabilecek midir?

Boran’ın yeni hedefi Nadia! Thomas’tan Mithat Sargon ve tüm ekibini öldürme emri alan Boran; Mithat’ı öldürmüş, sıra Nadia’ya gelmiştir. Nadia, Boran’dan kurtulabilecek midir? Yüzbaşı Ali, kardeşi Sedef’i kurtarmak için büyük bir oyun kuruyor… Sedef’in kaçırıldığını öğrenen Yüzbaşı Ali, kardeşini bulmak için seferber olacak ve sürpriz bir hamleyle karşılaşacaktır. Sedef’i sağ salim kurtaracağına dair annesine söz veren Ali, bu sözünü tutmak için canını riske atmaktan çekinmeyecek ve büyük bir oyun kuracaktır. Üstelik bu oyunda ona beklenmedik bir oyuncu eşlik edecektir.

Sedef ise hem Cihangir’in kızını hem de kendi canını kurtarmak için büyük bir risk alacaktır. Tüm dengeler alt üst oluyor Tüm bunlar olurken Thomas’ın görüşeceği gizemli bir isim tüm dengeleri alt üst edecektir. Hatta bu isim, Mithat’ın ekibinden sağ kalan son kişi olan Nadia’nın akıbetine de karar verecek olan kişidir.

Bu kişiyle buluşmaya giden Nadia, öyle bir sürprizle karşılaşacaktır ki bildiği tüm doğruları sorgulamak zorunda kalacak ve zaten karmakarışık olan dünyası daha da bulanıklaşacaktır. Sedef’in canına karşılık muhbirin ismi! Boran ise Sedef’in canı karşılığında Ali’den muhbirin adını isteyecektir. Muhbirin adını Boran’a vermek zorunda olan Ali, Sacit General ile birlikte büyük bir riske girecektir. Peki bu riskli hamlenin sonunda dengeler nasıl değişecektir?

AL SANCAK DİZİSİ OYUNCULARI

Uğur Güneş – Hakan
Gülsim Ali
İdris Nebi Taşkan
Ahmet Yenilmez
Gözde Türker
Ahmet Olgun Sünear
Emre Dinler
Eslem Akar – Sedef
Tezhan Tezcan
Çağlar Sayın
Fatih Gühan
Faruk Aran
Rıdvan Aybars Düzey
Murat İnce
Melih Özdoğan

 TRT1 Al Sancak 11. bölüm izle

AL SANCAK TRT1İZLE

Al Sancak dizisinin TRT1’de 13 Nisan günü yayınlanan 11. bölümünü (Al Sancak 11. bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın