Al Sancak 13. Bölüm İzle! Full TRT1 Al Sancak yeni bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Al Sancak 13. Bölüm İzle! Full TRT1 Al Sancak yeni bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Al Sancak 13

Al Sancak 13. Bölüm İzle! Full TRT1 Al Sancak yeni bölüm tek parça izle

TRT1’in dizisi Al Sancak‘ın 13. bölümü 4 Mayıs günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Al Sancak’in on üçüncü bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte TRT1 Al Sancak 13. bölüm izle linki… Dizi izle

Yönetmenliğini Can Emre’nin üstlendiği, senaryosunu Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan’ın kaleme aldığı dizinin başrollerini ise Uğur Güneş ve Gülsim Ali paylaşıyor. Dizi haberleri…

AL SANCAK DİZİSİ 12. BÖLÜMDE NE OLDU?

Köşeye sıkışan Pençe Timi, içinde bulundukları binanın vurulmasını talep ederken, Boran ise tutulduğu yerden kaçmayı başarır. Eylül Yüzbaşı atış yapmayı kabul edecek mi? “Kartal Dokuz. Bulunduğumuz binayı vurun!” Teröristlerin aniden binaya baskını sonucu köşeye sıkışan Pençe Timi ve Nadia bu orantısız saldırıya daha fazla karşı koyamaz ve tüm mühimmatları tükenir. Ali Yüzbaşı, son çare olarak F-16 ile bulundukları binanın vurulmasını talep eder. Bu istek karşısında çaresiz kalan Savaş Pilotu Eylül Yüzbaşı ne yapacaktır? Boran saldırıdan kurtuluyor mu? Saldırı sonucunda krizi fırsata çeviren Boran, tutulduğu yerden kaçar.

Ancak dışarıda onu teröristler beklemektedir. Boran, onu tanımayan örgüt ile karşı karşıya kalır. Şimdi ne yapacaktır? “Biz esir olmayız!” Eylül Yüzbaşı binaya bomba atmanın uygun olmadığını dile getirse de, Cengiz Yüzbaşı, atış yapması için onu ikna eder. Çünkü Pençe Timi dışarı çıkarsa esir düşecektir. Oysaki Pençe Timi esir olacağına Şehadet şerbetini içmeye yeminlidir.

Ali ve Nadia’dan duygusal vedalaşma Ali Yüzbaşı, Nadia’nın hala bir fırsatı olduğunu, teröristlerin onu öldürmeyeceğini dile getirse de Nadia gitmeyi kabul etmez. Ali Yüzbaşı ile beraber ölmek istediğini söyleyen Nadia ve Ali arasında duygusal bir vedalaşma yaşanır. Diğer taraftan Pençe Timi birbirleri arasında helallik ister. Pençe Timi, saldırıdan kurtulabilecek mi?

AL SANCAK DİZİSİ OYUNCULARI

Uğur Güneş – Hakan
Gülsim Ali
İdris Nebi Taşkan
Ahmet Yenilmez
Gözde Türker
Ahmet Olgun Sünear
Emre Dinler
Eslem Akar – Sedef
Tezhan Tezcan
Çağlar Sayın
Fatih Gühan
Faruk Aran
Rıdvan Aybars Düzey
Murat İnce
Melih Özdoğan

TRT1 Al Sancak 13. bölüm izle

AL SANCAK TRT1İZLE

Al Sancak dizisinin TRT1’de 4 Mayıs günü yayınlanan 13. bölümünü (Al Sancak 13. bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın