Al Sancak 14. Bölüm İzle! Full TRT1 Al Sancak yeni bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Al Sancak 14. Bölüm İzle! Full TRT1 Al Sancak yeni bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Al Sancak 14

Al Sancak 14. Bölüm İzle! Full TRT1 Al Sancak yeni bölüm tek parça izle

TRT1’in dizisi Al Sancak‘ın 14. bölümü 11 Mayıs günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Al Sancak’in on dördüncü bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte TRT1 Al Sancak 14. bölüm izle linki… Dizi izle…

Yönetmenliğini Can Emre’nin üstlendiği, senaryosunu Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan’ın kaleme aldığı dizinin başrollerini ise Uğur Güneş ve Gülsim Ali paylaşıyor. Dizi haberleri

AL SANCAK DİZİSİ 13. BÖLÜMDE NE OLDU?

“Nadia içi zor günler!” Sacit Paşa’nın kararı ile resmi muhbirlik süresi boyunca hapis hayatı yaşayan Nadia bu zaman zarfında Ali ile görüşemez. 44 günün sonunda özgürlüğüne kavuşan Nadia’yı yeni hayatında neler beklemektedir? 44 gün sonra karşılan Nadia ve Ali’yi neler beklemektedir? ‘’Pençe Timi, Emre’nin peşinde’’ İstihbarat personeli Emre bir operasyon esnasında kaçırılıp örgüt tarafından esir edilmiştir. Emre’yi kurtarmak için Pençe Timi denizaşırı bir ülkeye operasyon düzenler. Büyük bir örgüt kampına baskın yapan Pençe Timi’ni hangi sürprizler beklemektedir?

‘’Nadia’nın yeni hayatı’’ Hapisten çıkan Nadia soluğu Ali Yüzbaşı’nın evinde alır. Nadia’nın özgürlüğüne kavuştuğunu duyan Elizabeth kolyeyi ister. Nadia içinde büyük sırlar olan kolyeyi Elizabeth’e verecek midir? ‘’Düşmanlar ile Ali yüz yüze’’ Kolyeyi ele geçirmek için Nadia ile buluşmaya giden Boran ve Elizabeth’in bütün hesapları Ali’nin zekice planı sayesinde sekteye uğrar. Ali’yi karşılarında gördüklerinde bu yüzleşmeye nasıl tepki vereceklerdir? Büyük bir risk alan Ali’nin bundan sonraki planı ne olacaktır?

AL SANCAK DİZİSİ OYUNCULARI

Uğur Güneş – Hakan
Gülsim Ali
İdris Nebi Taşkan
Ahmet Yenilmez
Gözde Türker
Ahmet Olgun Sünear
Emre Dinler
Eslem Akar – Sedef
Tezhan Tezcan
Çağlar Sayın
Fatih Gühan
Faruk Aran
Rıdvan Aybars Düzey
Murat İnce
Melih Özdoğan

 TRT1 Al Sancak 14. bölüm izle

AL SANCAK TRT1İZLE

Al Sancak dizisinin TRT1’de 11 Mayıs günü yayınlanan 14. bölümünü (Al Sancak 14. bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global