Al Sancak 9. Bölüm İzle! Full TRT1 Al Sancak yeni bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Al Sancak 9. Bölüm İzle! Full TRT1 Al Sancak yeni bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Al Sancak 9

Al Sancak 9. Bölüm İzle! Full TRT1 Al Sancak yeni bölüm tek parça izle

TRT1’in yeni dizisi Al Sancak‘ın 9. bölümü 30 Mart günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Al Sancak’in altıncı bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte TRT1 Al Sancak 9. bölüm izle linki… Dizi izle

Yönetmenliğini Can Emre’nin üstlendiği, senaryosunu Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan’ın kaleme aldığı dizinin başrollerini ise Uğur Güneş ve Gülsim Ali paylaşıyor. Dizi haberleri…

AL SANCAK DİZİSİ 8. BÖLÜMDE NE OLDU?

Ali’nin Nadia’nın da dahil olduğu planı devreye girerken, Mithat ise Ahtapot’tan bir darbe yiyerek gücünü kaybetmeye başlar. Bir anda ortaya çıkan Boran Karadeli, Mithat’ın bölgesinde söz sahibi olmaya başlayarak büyük ve kanlı bir eylem gerçekleştirmek için adımlar atar. Ali’nin büyük planı! Thomas’ı kaçıran Amy ve Nadia, Pençe Timi’nin baskınına uğramış ve ortalık toz duman olmuştur. Bu baskın sayesinde Ali Yüzbaşı’nın planı devreye girecek ve Nadia’nın da bu plana dahil olduğu anlaşılmasın diye zeka oyunlarıyla örülü yeni bir strateji izleyeceklerdir.

Thomas’ı onların elinden kurtaran Pençe Timi kendilerinden hiç beklenmeyen bir hamle yaparak akılları daha da çok karıştıracaktır. Pençe Timi, Nadia ile Amy’nin oradan kaçmasına müsaade ettikten sonra Thomas’la ilgili yapacakları şaşırtıcı hamle sayesinde Ahtapot’u avlamaya bir adım daha yaklaşacaktır. Boran Karadeli, büyük ve kanlı bir eylem peşinde Tüm bunlardan sonra Ahtapot’un nezdindeki itibarını tamamen kaybeden Mithat, bir darbe de örgütten yiyecek ve kötü bir sürprizle karşılaşacaktır. Çünkü kendisine teslim edilen bölgede artık onun dışında biri daha söz sahibi olacaktır; Boran Karadeli! Bugüne kadar tüm dünyada çok büyük kanlı eylemlere imza atan Boran Karadeli, Türkiye topraklarına büyük ve kanlı bir eylemle girerek tüm dengeleri alt üst edecektir.

Ali’nin Nadia’ya bakışı değişiyor Nadia ise Ali Yüzbaşı’na karşı her zamankinden daha açık olacağı bir döneme geçmiştir. Ali, Nadia’dan öğrendikleri sayesinde ona ilk kez muhbir olarak değil de farklı bir gözle bakar. Boran, Ali’den istediklerini alabilecek mi? Mithat’ın başarısızlıkları sonrası Ahtapot’un devreye soktuğu korkusuz saha adamı Boran Karadeli, soluğu Ali’nin karşısında alacak ve ondan hem canını hem de muhbirin adını öğrenmek için korkusuzca saldırıya geçecektir. Hiçbir eylemden eli boş dönmeyen Boran, Ali Yüzbaşı’dan istediklerini alabilecek midir?

AL SANCAK DİZİSİ OYUNCULARI

Uğur Güneş – Hakan
Gülsim Ali
İdris Nebi Taşkan
Ahmet Yenilmez
Gözde Türker
Ahmet Olgun Sünear
Emre Dinler
Eslem Akar – Sedef
Tezhan Tezcan
Çağlar Sayın
Fatih Gühan
Faruk Aran
Rıdvan Aybars Düzey
Murat İnce
Melih Özdoğan

TRT1 Al Sancak 9. bölüm izle

AL SANCAK TRT1İZLE

Al Sancak dizisinin TRT1’de 30 Mart günü yayınlanan 9. bölümünü (Al Sancak 9. bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın