You are currently viewing Aldatmak 21. Bölüm Tek Parça Full İzle ! ATV Aldatmak yeni bölüm izle ! Aldatmak son bölüm izle

Aldatmak 21. Bölüm Tek Parça Full İzle ! ATV Aldatmak yeni bölüm izle ! Aldatmak son bölüm izle

Aldatmak 21. Bölüm Tek Parça Full İzle ! ATV Aldatmak yeni bölüm izle ! Aldatmak son bölüm izle

ATV ekranlarında Aldatmak dizisinin 21. bölümü yayınlandı. Dizinin yirmi birinci bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte Aldatmak ile ilgili merak edilenler ile birlikte Aldatmak yeni bölüm izle linki… Dizi izle… atv Aldatmak 21. bölüm izle

Atv ekranlarının dizisi Aldatmak’ın ekran macerası devam ediyor. Dizi haberleri…

ALDATMAK 20. BÖLÜM KONUSU

Eski defterlerin yerini yeni başlangıçlar alıyor

Oltan’ın ağır yaralanması şok etkisi yaratırken, Güzide kızından zor da olsa doğru olanı yapmasını ister. Yeşim’in tahrik edici hareketine verdiği karşılık, Güzide’nin artık o eski sakin halinden eser kalmadığını herkese hatırlatır.

Oylum ile Tolga arasına büyük bir soğukluk girmiştir. Tolga’dan kendi rızasıyla kopamayacağının da ilişkilerinin huzurlu şekilde devam edemeyeceğinin de farkında olan Oylum şaşırtıcı bir hamle yapar. Ancak bu hamlesinin sonuçları, iki taraf için de çok acı verici olacaktır.

Ozan bir yandan Oylum’a Tolga ile kendisi arasında bir seçim yapmasını şart koşarken, diğer yandan Zeliş ile her geçen gün daha fazla vakit geçirmeye başlar.

Yeşim, Nihal’le yaptıklarının ortaya çıkması üzerine çok zor durumda kalır. Üstelik geçmişte söylediği başka bir yalanın Güzide sayesinde başına büyük tehlike açacağından habersizdir.

Aldatmak’ın 20.bölümünde herkes farklı konularda “aldatılırken” eski defterlerinin yerini yeni olaylar ve başlangıçlar alıyor.

ALDATMAK DİZİSİ OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ

Vahide Perçin- Güzide Yenersoy

Ercan Kesal- Ali Sezai Okuyan

Mustafa Uğurlu- Tarık Yenersoy

Yusuf Çim- Ozan Yenersoy

Cem Bender- Oltan Kaşifoğlu

Caner Şahin- Tolga Kaşifoğlu

Feyza Sevil Güngör- Oylum Yenersoy

Asena Girişken- Yeşim Denizeren

Cem Sürgit- Ümit Özgüder

Meltem Baytok- Nazan Tokluca

atv Aldatmak 21. bölüm izle

ALDATMAK YENİ BÖLÜM İZLE

Aldatmak dizisinin ATV’de 9 Mart günü yayınlanan 20. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıdadır. İşte Aldatmak dizi izle linki…

Kaynak: Haber Global