You are currently viewing Ateş Kuşları 7. Bölüm İzle! ATV canlı yayın izle! Ateş Kuşları yeni bölüm tek parça izle

Ateş Kuşları 7. Bölüm İzle! ATV canlı yayın izle! Ateş Kuşları yeni bölüm tek parça izle

Ateş Kuşları 7. Bölüm İzle! ATV canlı yayın izle! Ateş Kuşları yeni bölüm tek parça izle

ATV‘nin dizisi Ateş Kuşları‘nın 7. bölümü 10 Mart günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde Ateş Kuşları’nın yedinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte atv Ateş Kuşları 7. bölüm izle linki…

Dizi izle

Başrollerinde Hande Soral, İlayda Alişan ve Burak Tozkoparan’ın yer aldığı Ateş Kuşları dizisi ATV ekranlarında seyircisiyle buluştu. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Ateş Kuşları’nın ilk bölümü merak uyandırdı. Kullanıcılar, dizinin oyuncularını araştırmakta. Ateş Kuşları dizisinin oyuncu kadrosu aratılan konular arasında yer alıyor.

ATEŞ KUŞLARI 6. BÖLÜMDE NE OLDU?

Barbaros, Gülayşe’yi kaçırıyor

Gülayşe’nin Ali’ye olan öfkesi gözünü karartır. Barbaros’tan onu kaçırmasını ister. Ejderhaya binen Gülayşe ve Barbaros mola yerine veda ederken Ateş Kuşları, gözü gibi baktığı Gülayşe’yi kaybetmekle yüzleşir. Ali ve Zıpkın, Gülayşe’yi bulmak için Barbaros’u tanıyan kişinin, Mete’nin peşindedir.

Gülayşe, amcası ve yengesiyle karşı karşıya!

Naz ve Menderes, 20 yıl önce çöpe bıraktıkları o bebeğin, Gülayşe’nin karşısındadır!

Çatal, Gülayşe’yi arıyor

Ateş Kuşları’nın en büyük kâbusu gerçek olur. Gülayşe, bu kez Çatal’ın ağına düşer.

Kara’nın akıbeti nasıl olacak?

Geçmişte ise Ali’nin planı işe yarar ve Çatal’ın elinden kurtulmayı başarırlar. Ama bu kez de Kara ortada yoktur. Ateş Kuşları’ndan ayrı düşen Kara’nın peşinde yine aynı araba vardır. Kara kurtulacak mıdır?

ATEŞ KUŞLARI OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Ateş Kuşları dizisinin kadrosunda İlayda Alişan, Görkem Sevindik, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Serkan Ercan, Nizam Namidar, Ahmet Saraçoğlu, Gonca Cilasun, Erdem Şanlı, Emir Çubukçu, Onat Bulut, Lilya İrem Salman, Sedef Akalın, Hilal Uysun, Ozan Ağaç, Boncuk Yılmaz gibi ünlü isimler yer almaktadır.

atv Ateş Kuşları 7. bölüm izle

ATEŞ KUŞLARI YENİ BÖLÜM İZLE

Ateş Kuşları dizisinin ATV’de 10 Mart günü yayınlanan 7. bölümünü (Ateş Kuşları yeni bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global