You are currently viewing Ateş Kuşları 8. Bölüm İzle! ATV canlı yayın izle! Ateş Kuşları yeni bölüm tek parça izle

Ateş Kuşları 8. Bölüm İzle! ATV canlı yayın izle! Ateş Kuşları yeni bölüm tek parça izle

Ateş Kuşları 8. Bölüm İzle! ATV canlı yayın izle! Ateş Kuşları yeni bölüm tek parça izle

ATV‘nin dizisi Ateş Kuşları‘nın 8. bölümü 17 Mart günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde Ateş Kuşları’nın sekizinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte atv Ateş Kuşları 8. bölüm izle linki…

Dizi izle

Başrollerinde Hande Soral, İlayda Alişan ve Burak Tozkoparan’ın yer aldığı Ateş Kuşları dizisi ATV ekranlarında seyircisiyle buluştu. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Ateş Kuşları’nın ilk bölümü merak uyandırdı. Kullanıcılar, dizinin oyuncularını araştırmakta. Ateş Kuşları dizisinin oyuncu kadrosu aratılan konular arasında yer alıyor.

ATEŞ KUŞLARI 7. BÖLÜMDE NE OLDU?

Gülayşe, bir seçim yapmak zorunda

Gülayşe, bir yanda âşık olduğu Barbaros diğer yanda Zümrüt’ün Çatal tehdidi ile iyice köşeye sıkışır. Seçim yapmak zorundadır.

Gülayayşe’nin Barbaros hayali

Gülayşe, bir gün bile olsa Barbaros’la hayalini kurduğu aşk masalını yaşamak ister. Bir erkekle ilk kez yemeğe çıkacaktır. Heyecan içinde hazırlıklara başlar. Ama Gülayşe’yi bekleyen gerçekler bu masalı, uyanmak isteyeceği bir kabusa çevirecektir.

Nizam, yıllar sonra televizyon karşısında

Nizam’ın beklediği o gün nihayet gelir. Televizyon karşısındadır. Gözyaşları içinde yıllardır kayıp olan kızına seslenir. Artık kaçış yoktur. Mercan, Zıpkın’ı daha fazla oyalayamaz. Nizam’a her şeyi anlatmak için kapıdadır!

Barbaros, Çatal’ın oğlu olduğunu öğrenecek mi?

Şirin, biricik oğlu Barbaros’uyla hasret giderirken Çatal ve Vefa gölge gibi önlerine çıkar. Ama hiç beklemediğimiz bir şekilde Çatal silahını Barbaros’a değil Vefa’ya doğrultur. Çünkü Barbaros, Çatal’ın oğludur! Barbaros Çatal’ın oğlu olduğunu öğrenecek mi?

Küçük Mercan’ın gelecek hayalleri

Geçmişte ise Mercan, Köksüzler için büyüdükleri zamana dair gelecek hayalleri kurar. Sanki bu günleri görmüş gibi Gülayşe’nin karşısına çıkacak olan erkekten bahseder, yaşayacakları acılardan habersiz…

ATEŞ KUŞLARI OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Ateş Kuşları dizisinin kadrosunda İlayda Alişan, Görkem Sevindik, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Serkan Ercan, Nizam Namidar, Ahmet Saraçoğlu, Gonca Cilasun, Erdem Şanlı, Emir Çubukçu, Onat Bulut, Lilya İrem Salman, Sedef Akalın, Hilal Uysun, Ozan Ağaç, Boncuk Yılmaz gibi ünlü isimler yer almaktadır.

atv Ateş Kuşları 8. bölüm izle

ATEŞ KUŞLARI YENİ BÖLÜM İZLE

Ateş Kuşları dizisinin ATV’de 17 Mart günü yayınlanan 8. bölümünü (Ateş Kuşları yeni bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global