Camdaki Kız 72. Bölüm Full İzle ! Kanal D Camdaki Kız Son Bölüm İzle ! Camdaki Kız Yeni Bölüm Tek Parça İzle!

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Camdaki Kız 72. Bölüm Full İzle ! Kanal D Camdaki Kız Son Bölüm İzle ! Camdaki Kız Yeni Bölüm Tek Parça İzle! Hasretimsin.Net

Camdaki Kız 72

Camdaki Kız 72. Bölüm Full İzle ! Kanal D Camdaki Kız Son Bölüm İzle ! Camdaki Kız Yeni Bölüm Tek Parça İzle!

Camdaki Kız dizisinin yeni bölümü olan 72. bölümü Kanal D‘de 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Dizinin merakla beklenen bölümü büyük ses getirdi. İşte Camdaki Kız dizisinin 72. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link haberimizin devamında. KanalD Camdaki Kız 72. bölüm izle.

Dizi izle… Dizi haberleri…

CAMDAKİ KIZ 71. BÖLÜMDE NE OLDU?

Camdaki Kız’ın ekrana gelecek yeni bölümünde; Muzo; Hayri’nin evli ve çocuklu olduğunu öğrendikten sonra Hayri’den Nalan’a bunu derhal anlatmasını ister; Hayri de mecburen kabul eder. Emir’in şirkete beklenmedik ziyaretinin sebebi Selen’i de Levent’i de şaşırtır.

Sedat, duyduğu pişmanlığı Nalan’dan samimiyetle özür dileyerek gösterir. Nalan ise ilk kez onun için üzülür ama yeni hayatı için de heyecan duymaktadır. Billur ve Nalan Hafize’yi Hayri’nin çalıştığı kebapçıya götürürler ancak Türkan’ın aklına düşen şüphe onu da çocuklarla kebapçıya götürecektir. Sedat ise kendini bile bile ateşe atar.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNİN KÜNYESİ

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız’da; Biricik’in yanı sıra; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek’in oyuncu kadrosunda yer alıyor. Dizinin senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturuyor.

 KanalD Camdaki Kız 72. bölüm izle

CAMDAKİ KIZ YENİ BÖLÜM İZLE

30 Mart günü Kanal D’de yayınlanan Camdaki Kız dizisinin 72. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. İşte Camdaki Kız dizi izle linki…

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın