Camdaki Kız 73. Bölüm Full İzle ! Kanal D Camdaki Kız Son Bölüm İzle ! Camdaki Kız Yeni Bölüm Tek Parça İzle!

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Camdaki Kız 73. Bölüm Full İzle ! Kanal D Camdaki Kız Son Bölüm İzle ! Camdaki Kız Yeni Bölüm Tek Parça İzle! Hasretimsin.Net

Camdaki Kız 73

Camdaki Kız 73. Bölüm Full İzle ! Kanal D Camdaki Kız Son Bölüm İzle ! Camdaki Kız Yeni Bölüm Tek Parça İzle!

Camdaki Kız dizisinin yeni bölümü olan 73. bölümü Kanal D‘de 6 Nisan Perşembe günü yayınlandı. Dizinin merakla beklenen bölümü büyük ses getirdi. İşte Camdaki Kız dizisinin 73. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link haberimizin devamında. KanalD Camdaki Kız 73. bölüm izle.

Dizi izle… Dizi haberleri

CAMDAKİ KIZ 72. BÖLÜMDE NE OLDU?

Sedat yaralı şekilde bırakıldığı ıssız ormanlıktan Nalan’ı arayınca Nalan soluğu onun yanında alır. Sedat’a olanlardan sonra Rafet de dahil herkes Sedat’ın iyileşmesi için bir aradadır. Muzo’dan sonra Billur da Hayri konusunda gerçekleri öğrenmiştir ve Nalan için endişelenmektedir. Nalan’ın içine düşen şüphe ise onu Hayri’nin evine götürür.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNİN KÜNYESİ

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız’da; Biricik’in yanı sıra; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek’in oyuncu kadrosunda yer alıyor. Dizinin senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturuyor.

KanalD Camdaki Kız 73. bölüm izle

CAMDAKİ KIZ YENİ BÖLÜM İZLE

6 Nisan günü Kanal D’de yayınlanan Camdaki Kız dizisinin 73. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. İşte Camdaki Kız dizi izle linki…

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın