Camdaki Kız 74. Bölüm Full İzle ! Kanal D Camdaki Kız Son Bölüm İzle ! Camdaki Kız Yeni Bölüm Tek Parça İzle!

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Camdaki Kız 74. Bölüm Full İzle ! Kanal D Camdaki Kız Son Bölüm İzle ! Camdaki Kız Yeni Bölüm Tek Parça İzle! Hasretimsin.Net

Camdaki Kız 74

Camdaki Kız 74. Bölüm Full İzle ! Kanal D Camdaki Kız Son Bölüm İzle ! Camdaki Kız Yeni Bölüm Tek Parça İzle!

Camdaki Kız dizisinin yeni bölümü olan 74. bölümü Kanal D‘de 13 Nisan Perşembe günü yayınlandı. Dizinin merakla beklenen bölümü büyük ses getirdi. İşte Camdaki Kız dizisinin 74. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link haberimizin devamında. KanalD Camdaki Kız 74. bölüm izle.

Dizi izle… Dizi haberleri

CAMDAKİ KIZ 73. BÖLÜMDE NE OLDU?

Nalan, Hayri’nin evli ve çocuklu olduğunu öğrenmiş ve yıkılmıştır. Hayri ise daha önce Nalan’a konuyu açmadığı için pişman olsa da Nalan’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Türkan Hayri’yi kaybetmemek için çabalar ancak Hayri ona boşanmak istediğini söyler. Selen’in öğrendiği gelişme hem onu hem de Koroğlu ailesini çok sevindirir. Sedat ise Cavit’in desteğiyle terapiye başlar. Nalan; kapısında Hayri, Türkan ve çocukları görünce çok şaşırır.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNİN KÜNYESİ

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız’da; Biricik’in yanı sıra; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek’in oyuncu kadrosunda yer alıyor. Dizinin senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturuyor.

KanalD Camdaki Kız 74. bölüm izle

CAMDAKİ KIZ YENİ BÖLÜM İZLE

13 Nisan günü Kanal D’de yayınlanan Camdaki Kız dizisinin 74. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. İşte Camdaki Kız dizi izle linki…

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın