Camdaki Kız 78. Bölüm Full İzle ! Kanal D Camdaki Kız Son Bölüm İzle ! Camdaki Kız Yeni Bölüm Tek Parça İzle!

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Camdaki Kız 78. Bölüm Full İzle ! Kanal D Camdaki Kız Son Bölüm İzle ! Camdaki Kız Yeni Bölüm Tek Parça İzle! Hasretimsin.Net

Camdaki Kız 78

Camdaki Kız 78. Bölüm Full İzle ! Kanal D Camdaki Kız Son Bölüm İzle ! Camdaki Kız Yeni Bölüm Tek Parça İzle!

Camdaki Kız dizisinin yeni bölümü olan 78. bölümü Kanal D‘de 11 Mayıs Perşembe günü yayınlandı. Dizinin merakla beklenen bölümü büyük ses getirdi. İşte Camdaki Kız dizisinin 78. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link haberimizin devamında. KanalD Camdaki Kız 78. bölüm izle.

Dizi izle… Dizi haberleri…

CAMDAKİ KIZ 77. BÖLÜMDE NE OLDU?

Metin’in babalık itirafı Nalan’ı şok eder ve Metin’den uzaklaşır. Ne Hayri ne de başkasını görmek istemez. Türkan ise kızlarla Nalan’a geldiğinde, Nalan onu reddedemez ve Türkan’ın şefkati çok hoşuna gider ve Türkan’a okuma yazma öğretmek için işe koyulur.

Muzo, Nalan’ın Hayri ile beraber olduğunu Sedat’a itiraf etmek zorunda kalır ama Sedat’tan beklemediği bir tepki alır. Billur’la Muzo ise önemli bir karar alırlar. Koroğlu Konağı’nda hep beraber yenen akşam yemeğinde Sedat, Nalan’ın eksikliğini derinden hisseder. Gülcihan ise herkesle ayrı ayrı helalleşir. Sedat, Nalan’ın evinin önünde beklerken konakta da beklenmeyen bir gelişme yaşanır.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNİN KÜNYESİ

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız’da; Biricik’in yanı sıra; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek’in oyuncu kadrosunda yer alıyor. Dizinin senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturuyor.

KanalD Camdaki Kız 78. bölüm izle

CAMDAKİ KIZ YENİ BÖLÜM İZLE

11 Mayıs günü Kanal D’de yayınlanan Camdaki Kız dizisinin 78. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. İşte Camdaki Kız dizi izle linki…

Kaynak: Haber Global