Çöp Adam 20. Bölüm İzle Full! STAR TV Çöp Adam yeni bölüm tek parça izle! Çöp Adam son bölüm izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Çöp Adam 20. Bölüm İzle Full! STAR TV Çöp Adam yeni bölüm tek parça izle! Çöp Adam son bölüm izle Hasretimsin.Net

Çöp Adam 20

Çöp Adam 20. Bölüm İzle Full! STAR TV Çöp Adam yeni bölüm tek parça izle! Çöp Adam son bölüm izle

Star TV‘nin dizisi Çöp Adam‘ın 20. bölümü 10 Mayıs günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde Çöp Adam’ın yirminci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Star TV Çöp Adam 20. bölüm izle dizi izle linki…

Dizi haberleri…

ÇÖP ADAM 19. BÖLÜMDE NE OLDU?

Tamer, Peri’yi bulmak için endişe içinde çırpınırken, Türkan Hanım’ın telefonuyla rahat bir nefes alır. Peri ise Türkan Hanım’la çocukluğunun en acı anılarını paylaşmış ve tedavi olmak için ilk adımı atmıştır.

Tamer ve Peri, Türkan Hanım’ın yanından umutla ayrılıp yalıya döndüklerinde kötü bir sürprizle karşılaşırlar. Polislerin Peri’yi götürmesine engel olamayan Tamer, Meryem’den Berrin’i de ikna ederek şikayetlerini geri çekmelerini ister ancak Meryem kabul etmez. Tamer ise elindeki tek kozu kullanır. Olayların yatışmasının ardından Meryem ve Yavuz akşam yemeğe çıkarlar.

Evde bunalan Berrin de Seko’yla buluşur. Gittikleri mekanda Elit ve Selim’le karşılaşmaları ise gecenin akışını değiştirecektir. Peri’nin hüzünlü bir çocukluk anısını dinleyen Tamer, onu duygulandıracak bir sürpriz yapar. Bu sırada Berrin’in boynundaki morlukları gören Seko, yaşananları öğrenince Tamer ve Peri’yle yüzleşmek için bir hışım yalıya gelir. Berrin ve Peri’nin yatıştırma çalışmalarına rağmen iki arkadaş arasında ipler kopar. Bu yüzleşme, Berrin’in hiç beklenmedik bir adım atmasıyla sonuçlanır. Ancak bu hareketinin bir deprem etkisi yaratacağından habersizdir.

ÇÖP ADAM DİZİSİ OYUNCULARI

Çöp Adam dizisi oyuncu kadrosu şu şekildedir;

Elçin Sangu,

Engin Altan Düzyatan,

Sedef Avcı,

Füsun Demirel,

Salih Kalyon,

Hülya Şen,

Elçin Afacan,

Büşra Çam

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Çöp Adam dizisini Yağız Alp Akaydın yönetiyor.

Star TV Çöp Adam 20. bölüm izle

ÇÖP ADAM YENİ BÖLÜM İZLE

Çöp Adam dizisinin STAR TV’de 10 Mayıs günü yayınlanan 20. bölümünü (Çöp Adam yeni bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link. İşte dizi izle linki…

Kaynak: Haber Global