You are currently viewing Dokuz Oğuz 4. Bölüm İzle! Full FOX TV Dokuz Oğuz yeni bölüm tek parça izle

Dokuz Oğuz 4. Bölüm İzle! Full FOX TV Dokuz Oğuz yeni bölüm tek parça izle

Dokuz Oğuz 4. Bölüm İzle! Full FOX TV Dokuz Oğuz yeni bölüm tek parça izle

FOX TV’nin yeni dizisi Dokuz Oğuz‘in 4. bölümü 11 Mart günü yayınlandı. Dokuz Oğuz dizisinin yeni bölümü için beklenen zaman geldi çattı. Haberimiz içerisinde sevilerek izlenen Dokuz Oğuz’un dördüncü bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Dokuz Oğuz 4. bölüm izleDizi izle

DOKUZ OĞUZ 3. BÖLÜM KONUSU

“Türk Dünyası Acil Müdahale Timi” ni yok etmeye çalışan odaklar, şimdi de Karanlık Yüzbaşı’nın dedesini hedef seçerken, diğer tarafta Tara; terörist başı Lee’yi Türk Askeri’nin elinden almak için harekete geçer. Bu arada Türkiye’nin güney sınırının biraz ötesinde Kaşgay Türk’ü yedi gencin teröristler tarafından kaçırıldığı haberi karargâha ulaşır ve Oğuz Timi göreve çağırılır.

Ancak gelişen beklenmedik bir durum Tomris Albay ve Bozkır General’i bu operasyonda Batur Yüzbaşı’yı görevlendirme konusunda ikilemde bırakır. Tara ise sürpriz bir şekilde Ankara’da Batur’un karşısına çıkar ve ileri sürdüğü tehditle onu köşeye sıkıştırmaya çalışır. Bununla birlikte verdiği bir bilgi Batur’un dikkatini çeker. Tomris Albay bu bilgiyi kuşkuyla karşılarken Batur için şimdi intikam vaktidir!

DOKUZ OĞUZ DİZİSİNİN OYUNCULARI

Kubilay Aka

Deniz Işın

Yasemin Kay Allen

Hakan Boyav

Tuncer Salman

Dağhan Külegeç

Kayhan Açıkgöz

Serhan Onat

Rami Narin

Volkan Keskin

Taylan Meydan

Sahra Şaş

Mehmet Çevik

Dokuz Oğuz 4. bölüm izle

DOKUZ OĞUZ YENİ BÖLÜM İZLE

Dokuz Oğuz dizisinin FOX TV’de 11 Mart günü yayınlanan 4. bölümünü (Dokuz Oğuz yeni bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global