Ego 11. Bölüm İzle! FOX TV Ego on birinci bölüm tek parça full izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Ego 11. Bölüm İzle! FOX TV Ego on birinci bölüm tek parça full izle Hasretimsin.Net

Ego 11

Ego 11. Bölüm İzle! FOX TV Ego on birinci bölüm tek parça full izle

FOX TV’nin dizisi Ego‘nun 11. bölümü 30 Nisan günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde Ego’nun on birinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Fox tv Ego 11. bölüm izle dizi izle linki…

EGO 10. BÖLÜM KONUSU

Erhan ve Sibel’in yaptığı yüzleşme, işleri daha da zorlaştırmıştır. Sibel, Erhan’a yakın olmanın ikisine de zarar verdiğini düşünerek Timur’la birlikte Almanya’ya gitmeye karar verir. Erhan her ne kadar Sibel’in kalmasını istese de başka çare olmadığının farkındadır. Elif ve bebeğinin yanında olmak zorundadır. Diğer tarafta Elif ve Tuncay büyük bir sırrı paylaşmaktadır. Tuncay, Elif’i gerçekleri anlatması için ikna etmeye çalışır fakat Elif’in Erhan’ı kaybetmeye niyeti yoktur.

EGO DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen, Rüya Helin Demirbulut, Tuna Orhan, Hülya Gülşen Irmak, Derya Beşerler, Can Adalıer, Emirhan Dönmez, Naz Sayıner, Ahmet Şeninak ve Erdal Küçükkömürcü gibi birbirinden başarılı isimlerin kadrosunda yer aldığı “Ego” için geri sayım devam ediyor.

Fox tv Ego 11. bölüm izle

EGO YENİ BÖLÜM

Ego dizisinin FOX TV’de 30 Nisan günü yayınlanan 11. bölümünü (Ego 11. bölüm izle) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın