Ego 12. Bölüm İzle! FOX TV Ego on ikinci bölüm tek parça full izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Ego 12. Bölüm İzle! FOX TV Ego on ikinci bölüm tek parça full izle Hasretimsin.Net

Ego 12

Ego 12. Bölüm İzle! FOX TV Ego on ikinci bölüm tek parça full izle

FOX TV’nin dizisi Ego‘nun 12. bölümü 7 Mayıs günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde Ego’nun on ikinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Fox tv Ego 12. bölüm izle dizi izle linki…

EGO 11. BÖLÜM KONUSU

Elif’in söylediği yalanların ortaya çıkmasıyla, Erhan ve Elif arasındaki ipler tamamen kopmuştur. Sibel, Almanya’ya gitmekten vazgeçmiştir. Erhan’ın yanında duracak, ona destek olacaktır. Erhan, Sibel’le birlikte geçmişine doğru bir yolculuğa çıkar. Sibel, Erhan’ı daha yakından tanımak istemektedir. Elif, Erhan’ın onu terk edişiyle darmadağın olmuştur. Tuncay, Elif’i iyileştirmek için elinden geleni yapacaktır.

EGO DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen, Rüya Helin Demirbulut, Tuna Orhan, Hülya Gülşen Irmak, Derya Beşerler, Can Adalıer, Emirhan Dönmez, Naz Sayıner, Ahmet Şeninak ve Erdal Küçükkömürcü gibi birbirinden başarılı isimlerin kadrosunda yer aldığı “Ego” için geri sayım devam ediyor.

Fox tv Ego 12. bölüm izle

EGO YENİ BÖLÜM

Ego dizisinin FOX TV’de 7 Mayıs günü yayınlanan 12. bölümünü (Ego 12. bölüm izle) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global