Ego 13. Bölüm İzle! FOX TV Ego on üçüncü bölüm tek parça full izle! Ego final bölümü izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Ego 13. Bölüm İzle! FOX TV Ego on üçüncü bölüm tek parça full izle! Ego final bölümü izle Hasretimsin.Net

Ego 13

Ego 13. Bölüm İzle! FOX TV Ego on üçüncü bölüm tek parça full izle! Ego final bölümü izle

FOX TV’nin dizisi Ego‘nun 13. bölümü 21 Mayıs günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde Ego’nun on üçüncü bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Fox tv Ego 13. bölüm izle dizi izle linki…

EGO 12. BÖLÜM KONUSU

Sibel ve Erhan, Elif’in hayatlarından tamamen çıktığını düşünürken konaktaki akşam yemeğinde karşı karşıya gelmişlerdir. Sibel, Elif’in Erhan’dan vazgeçmediğine emin olmuştur. Fakat artık o da geri adım atmayacak, Erhan için savaşacaktır. Gerginlik giderek artarken Burhan’ın kalp krizi geçirdiğini öğrenirler. Burhan’ın durumu, Erhan ve Elif’i yeni bir oyun oynamak zorunda bırakır. Erhan ve Elif, Burhan iyileşene kadar birlikteymiş gibi davranmaya karar verirler. Sibel bu durumu anlayışla karşılamaya çalışsa da, Erhan’ın boş zamanlarını Elif ve Burhan’ın yanında geçirmesi Sibel ve Erhan’ın gerilmesine sebep olacaktır.

EGO DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen, Rüya Helin Demirbulut, Tuna Orhan, Hülya Gülşen Irmak, Derya Beşerler, Can Adalıer, Emirhan Dönmez, Naz Sayıner, Ahmet Şeninak ve Erdal Küçükkömürcü gibi birbirinden başarılı isimlerin kadrosunda yer aldığı “Ego” için geri sayım devam ediyor.

Fox tv Ego 13. bölüm izle

EGO YENİ BÖLÜM

Ego dizisinin FOX TV’de 21 Mayıs günü yayınlanan 13. bölümünü (Ego 13. bölüm izle) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global