You are currently viewing Ego 3. Bölüm İzle! FOX TV Ego üçüncü bölüm tek parça full izle

Ego 3. Bölüm İzle! FOX TV Ego üçüncü bölüm tek parça full izle

Ego 3. Bölüm İzle! FOX TV Ego üçüncü bölüm tek parça full izle

FOX TV’nin yeni dizisi Ego‘nun 3. bölümü 5 Mart günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Ego’nun üçüncü bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Fox tv Ego 3. bölüm izle dizi izle linki…

EGO 2. BÖLÜM KONUSU

Sibel’in teklifinin şokuyla alt üst olan Erhan için karar zamanıdır. Bir yanda bütün dünyası olan Elif… Diğer yanda düştüğü çukurdan çıkmasını sağlayacak olan Sibel’in teklifi… Erhan istemese de Sibel’in teklifini kabul etmek zorunda kalır.

Erhan ve Sibel Antalya’da yaşadıkları gizemli üç gün sonunda İstanbul’a dönerler. Sibel, namı değer ‘Buzlar Kraliçesi ‘ Antalya lansmanında büyük sükse yapmıştır ve bütün moda dünyası Sibel’in başarısını konuşmaktadır. Fakat Sibel’in mutluluğu uzun sürmez çünkü Antalya’da yaşadıklarını bilen biri daha vardır…

Sibel hem kariyerini, hem de ailesinin güvenini; Erhan ise Elif’i sonsuza dek kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırlar. Bu sırada Tuncay da zorlu bir sınav vermektedir. Bir oğlu olduğunu ailesine nasıl açıklayacaktır? Öte yandan tüm yaşadıklarından Sibel’i sorumlu tutan Elif, ne olursa olsun Sibel’den intikam almaya kararlıdır.

EGO DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen, Rüya Helin Demirbulut, Tuna Orhan, Hülya Gülşen Irmak, Derya Beşerler, Can Adalıer, Emirhan Dönmez, Naz Sayıner, Ahmet Şeninak ve Erdal Küçükkömürcü gibi birbirinden başarılı isimlerin kadrosunda yer aldığı “Ego” için geri sayım devam ediyor.

Fox tv Ego 3. bölüm izle

EGO YENİ BÖLÜM

Ego dizisinin FOX TV’de 5 Mart günü yayınlanan 3. bölümünü (Ego 3. bölüm izle) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global