Fedakar 6. Bölüm İzle! Fedakar yeni bölüm full izle!

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Fedakar 6. Bölüm İzle! Fedakar yeni bölüm full izle! Hasretimsin.Net

Fedakar 6

Fedakar 6. Bölüm İzle! Fedakar yeni bölüm full izle!

Fedakar‘ın merakla beklenen beşinci bölümü 2 Nisan günü Kanal 7’de yayınlandı. Kanal7 ekranlarında yayın hayatına başlayan yeni dizisi Fedakar, sevenlerinin karşısına çıkıyor. İşte Fedakar 6. bölüm izle linki…

FEDAKAR KONUSU

Kanal 7 ekranlarının yepyeni dizisi Fedakar, intikamın aşka dönüşünü anlatan heyecan dolu öyküsüyle hafta sonlarının yıldızı olmaya geliyor. Çocuk yaşta annesiz kalan Elif ve zengin bir ailenin tek veliahdı Tarık’ın bir kurşunla değişen hayatı Fedakar ile izleyici karşısına çıkıyor.

Kardeşinin katilinden intikam almak isteyen Tarık ve hayattaki tek tutunacak dalının katil olması gerçeğiyle yüzleşemeyen Elif’in sürükleyici öyküsü Fedakar ile izleyicisiyle buluşuyor. Annesini çocuk yaşta kaybeden Elif, kardeşleri Sefer ve Narin’e kol kanat geren fedakar bir abladır. Elif zorluklarla dolu bir hayat sürerken küçük kardeşi Narin’i kaybeder ve yanında sadece Sefer kalır. İki kardeş birbirine tutunurken Elif, hiç beklemediği bir anda kardeşi Sefer’in katil olduğu iddiasıyla yıkılır. Türkiye’nin sayılı şirketlerinden Karaca Holding’in tek veliahdı Tarık’ın mutlu ve huzurlu hayatı, canı gibi sevdiği ablasının öldürülmesiyle bir anda değişir. Tarık, ablası Yeşim’i, Sefer’in öldürdüğünü düşündüğünden kayıplara karışan Sefer’i yakalamak için Elif’i kaçırıp tutsak eder. Tarık ablasının intikamını almak için yemin ederken hiç beklenmeyen bir anda Elif ve Tarık imkansız bir aşka yelken açar.

Zaman, aşılması imkansız olan engelleri ortadan kaldırmaya yardım edecek mi? Aşkın gücü, kardeş acısını unutmaya yetecek mi? Elif’in merhameti Tarık’ın yaralarını sarabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Fedakar ile Kanal 7 ekranlarında cevap bulacak.

FEDAKAR KÜNYE

Yapım: Süreç Film

Yönetmen: Özgür Pak – Taner Tunç

Oyuncular: Berkay Veli, Aybüke Yılmaz, Ceren Yavuz, Mihriban Er, Yiğit Eser, Kahraman Sivri, Özgür Yelaldı, Cihangir Köse, Doğaç Meriçliler, Eda Karagedik, Ejder Özkarslıgil, Alessa Demircan, Güneş Ebrar, Emek Büyükçelik, İhsan Gül, Ceren Korkmaz, Batuhan Hantal, Hayal Garip, Beste Kaptanoğlu

fedakar 6. bölüm izle kanal7

FEDAKAR YENİ BÖLÜM İZLE

Fedakar dizisinin 2 Nisan günü yayınlanan 6. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın