Gönül Dağı 94. Bölüm Full İzle! TRT 1 Gönül Dağı son bölüm izle! Gönül Dağı Yeni Bölüm Tek Parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Gönül Dağı 94. Bölüm Full İzle! TRT 1 Gönül Dağı son bölüm izle! Gönül Dağı Yeni Bölüm Tek Parça izle Hasretimsin.Net

Gönül Dağı 94

Gönül Dağı 94. Bölüm Full İzle! TRT 1 Gönül Dağı son bölüm izle! Gönül Dağı Yeni Bölüm Tek Parça izle

Gönül Dağı dizisinin merakla beklenen 94. bölümü 22 Nisan 2023 günü TRT 1 ekranlarındaydı. Yeni bölümü izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte TRT1 Gönül Dağı 94. bölüm izle linki… Dizi izle

Dizi haberleri…

GÖNÜL DAĞI 93. BÖLÜMDE NE OLDU?

Amcaoğulları ve Selma Öğretmen’in mantarlarla yaptıkları icat, medya tarafında duyulur. Amcaoğullarının yanına haber ekipleri gelir. Taner, başarının sadece kendisine ait olmadığını söyler. Selma Öğretmen, röportaj sırasında ne yapacaktır? Selami, Garip’in ailesinin davadan vazgeçmeleri için elinden geleni yapar. Ancak mahkeme vakti gelmiştir. Hakim beklemedikleri bir karara varır. Ferses Ailesi, bu durumdan nasıl kurtulacaktır? Ciritçi Abdullah’ın evine beklenmedik biri gelir. Yolculuğa çıkarlar. Ciritçi kiminle yolculuğa çıkacaktır?

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI

Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı’nın yapımcılığını Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı yapıyor. Başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın üstlendiği dizide, sanat dünyasının usta isimleri Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

TRT1 Gönül Dağı 94. bölüm izle

GÖNÜL DAĞI YENİ BÖLÜM İZLE

Gönül Dağı dizisinin 22 Nisan günü yayınlanan 94. bölümünü tek parça full olarak TRT İzle’den izleyebileceğiniz link. İşte dizi izle linki…

ÖNEMLİ NOT: TRT’nin linkteki TRTizle sitesine Facebook, Google ya da Apple ID’nizle giriş yapmanız gerekmektedir. Bu hesaplardan biriyle giriş yapıldığında dizi ücretsiz olarak seyredilebilmektedir.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın