Gülcemal 3. Bölüm İzle Full FOX TV Gülcemal ilk bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Gülcemal 3. Bölüm İzle Full FOX TV Gülcemal ilk bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Gülcemal 3

Gülcemal 3. Bölüm İzle Full FOX TV Gülcemal ilk bölüm tek parça izle

FOX TV’nin yeni dizisi Gülcemal‘in 3. bölümü 20 Nisan günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Gülcemal’in üçüncü bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Fox tv Gülcemal 3. bölüm izle dizi izle linki…

GÜLCEMAL 2. BÖLÜM KONUSU

Gülcemal babasını bırakmak için Deva’ya bir teklifte bulunur. Halil İbrahim’i serbest bırakmak karşılığında Deva’nın onunla kalmasını istemektedir. Köşeye sıkışan Deva Gülcemal’in teklifini kabul etmek zorunda kalır. Bu sırada İpek Deva’yı kurtarmak için Zafer’den yardım ister ancak Zafer’in bambaşka planları vardır. Gülcemal’i hiç beklemediği bir yerden vurmak istemektedir. Deva ise hiç tanımadığı Gülcemal’in evindeki tutsaklıktan kurtulmak için kendi canını tehlikeye atar.

GÜLCEMAL OYUNCU KADROSU

Murat Ünalmış (Gülcemal) ve Melis Sezen’i (Deva) bir araya getiren dizide; Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel gibi birbirinden başarılı ve renkli isimler yer alıyor.

GÜLCEMAL NEREDE, HANGİ İLDE ÇEKİLİYOR?

Gülcemal dizisi Bursa’da çekiliyor. Yönetmenliğini Ali Balcı’nın yaptığı, senaryosunu Eda Tezcan’ın yazdığı Gülcemal Bursa’nın ilçelerinde çekiliyor. Ancak dizinin ilerleyen bölümleri İstanbul’da devam edecek.

Fox tv Gülcemal 3. bölüm izle

GÜLCEMAL YENİ BÖLÜM İZLE

Gülcemal dizisinin FOX TV’de 20 Nisan günü yayınlanan 3. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın