Gülcemal 5. Bölüm İzle Full FOX TV Gülcemal beşinci bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Gülcemal 5. Bölüm İzle Full FOX TV Gülcemal beşinci bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Gülcemal 5

Gülcemal 5. Bölüm İzle Full FOX TV Gülcemal beşinci bölüm tek parça izle

FOX TV’nin yeni dizisi Gülcemal‘in 5. bölümü 4 Mayıs günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Gülcemal’in beşinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Fox tv Gülcemal 5. bölüm izle dizi izle linki…

GÜLCEMAL 4. BÖLÜM KONUSU

Mert’in eve gelişiyle öğrendikleri Deva’yı adeta şoke eder. O evde artık kalamayacağını anlayan Deva Gara’nın yardımıyla evden çıkmanın yollarını ararken bir yandan da önceleri korktuğu, bir canavar sandığı Gülcemal’in yeni bir yüzünü görür. İkisi arasındaki ilişki ve dengeler şaşırtıcı bir şekilde değişirken Deva bir karar vermek zorunda kalır. Ancak bu kararı onu ölümle burun buruna getirecektir. Gülcemal ise tam da güvendiği anda kendisinden kaçan Deva’yı azat etmeye karar verir. Fakat Gülcemal’e gelen sürpriz bir telefon her şeyi değiştirir.

GÜLCEMAL OYUNCU KADROSU

Murat Ünalmış (Gülcemal) ve Melis Sezen’i (Deva) bir araya getiren dizide; Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel gibi birbirinden başarılı ve renkli isimler yer alıyor.

GÜLCEMAL NEREDE, HANGİ İLDE ÇEKİLİYOR?

Gülcemal dizisi Bursa’da çekiliyor. Yönetmenliğini Ali Balcı’nın yaptığı, senaryosunu Eda Tezcan’ın yazdığı Gülcemal Bursa’nın ilçelerinde çekiliyor. Ancak dizinin ilerleyen bölümleri İstanbul’da devam edecek.

Fox tv Gülcemal 5. bölüm izle

GÜLCEMAL YENİ BÖLÜM İZLE

Gülcemal dizisinin FOX TV’de 4 Mayıs günü yayınlanan 5. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın