Gülcemal 6. Bölüm İzle Full FOX TV Gülcemal altıncı bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Gülcemal 6. Bölüm İzle Full FOX TV Gülcemal altıncı bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Gülcemal 6

Gülcemal 6. Bölüm İzle Full FOX TV Gülcemal altıncı bölüm tek parça izle

FOX TV’nin yeni dizisi Gülcemal‘in 6. bölümü 11 Mayıs günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Gülcemal’in altıncı bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Fox tv Gülcemal 6. bölüm izle dizi izle linki…

GÜLCEMAL 5. BÖLÜM KONUSU

Deva Gülcemal’le birlikte eve dönerken artık içinde ona dair pek çok şey değişmiştir. Şimdi o eve bir tutsak olarak değil, kendi isteği ile dönmekte ve dünyada en çok Gülcemal’e güvenmektedir. Ancak Gülcemal’e gelen bir bilgi aralarına uçurumlar açacaktır. Deva’nın güveninin aksine Gülcemal’in ona tüm güveni kaybolmuştur. Deva’nın bir ajan olup olmadığını anlamak için büyük bir oyun kurar.

GÜLCEMAL OYUNCU KADROSU

Murat Ünalmış (Gülcemal) ve Melis Sezen’i (Deva) bir araya getiren dizide; Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel gibi birbirinden başarılı ve renkli isimler yer alıyor.

GÜLCEMAL NEREDE, HANGİ İLDE ÇEKİLİYOR?

Gülcemal dizisi Bursa’da çekiliyor. Yönetmenliğini Ali Balcı’nın yaptığı, senaryosunu Eda Tezcan’ın yazdığı Gülcemal Bursa’nın ilçelerinde çekiliyor. Ancak dizinin ilerleyen bölümleri İstanbul’da devam edecek.

Fox tv Gülcemal 6. bölüm izle

GÜLCEMAL YENİ BÖLÜM İZLE

Gülcemal dizisinin FOX TV’de 11 Mayıs günü yayınlanan 6. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global