Gülcemal 7. bölüm izle tek parça! Gülcemal dizisi 7. bölüm full izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Gülcemal 7. bölüm izle tek parça! Gülcemal dizisi 7. bölüm full izle Hasretimsin.Net

Gülcemal 7. bölüm izle tek parça! Gülcemal dizisi 7

Gülcemal 7. bölüm izleyicisiyle buluştu. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, senaryosunu Eda Tezcan Çalışkan’ın kaleme aldığı dizinin yeni bölümünde Hem Armağan’ı hem Deva’yı kaybeden Gülcemal büyük bir sessizliğe bürünür. Peki Gülcemal şehri terk edecek mi? İşte Gülcemal dizisi 7. bölüm full izleme bağlantısı ve yeni bölümde yaşananlar…

GÜLCEMAL 7. BÖLÜM İZLE!

Gülcemal dizisi, Annesinin küçükken terk edip karanlık bir canavara dönüştürdüğü Gülcemal (Murat Ünalmış) ile güzeller güzeli Deva’nın (Melis Sezen) nefretle başlayıp giderek ateş, tutku ve fırtınanın girdabına savrulan aşkını konu alıyor.

Gülcemal dizisi yeni bölümüyle Perşembe saat 20.00’de FOX TV’de…

GÜLCEMAL 7. BÖLÜM ÖZETİ

Gülcemal 7. bölümde; Hem Armağan’ı hem Deva’yı kaybeden Gülcemal büyük bir sessizliğe bürünür. Herkesin vazgeçeceğini ve şehri terk edeceğini sanacağı kadar büyük bir sessizliktir bu. Deva ise babası ve kardeşiyle birlikte dedesinin köydeki evine gizlenir ve izini kaybettirir. Ancak bir yanı Gülcemal’in gelip onu bulacağına inanmaktadır.

Aradan geçen bir ay boyunca Gülcemal gelmez. Geçen günler içinde Mert ve Gülendam ilişkinin temelleri iyice sağlamlaşmıştır.

Gülendam dünyanın en dürüst insanı olan kocasına bebeği kaybettiğini söylemeye karar verir. Ancak onu şok bir haber beklemektedir.

Mert’in geçmişini kurcalayan Vefa onun eski nişanlısının Deva olduğunu öğrenir ve büyük bir ikilemin içine düşer. Deva’nın Gara’ya açtığı telefondan sonra Gülcemal kapıya dayanır. Ancak Deva onunla konuşmak istemez. Ve Gülcemal Deva’yı kaçırır. Bir aydır beklenen özür dilenecek midir? Yoksa ikisinin yolları sonsuza kadar ayrılacak mıdır?

Gülcemal dizisinde; Murat Ünalmış, Melis Sezen, Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.