Gülcemal 8. Bölüm İzle Full FOX TV Gülcemal sekizinci bölüm tek parça izle

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Gülcemal 8. Bölüm İzle Full FOX TV Gülcemal sekizinci bölüm tek parça izle Hasretimsin.Net

Gülcemal 8

Gülcemal 8. Bölüm İzle Full FOX TV Gülcemal sekizinci bölüm tek parça izle

FOX TV’nin yeni dizisi Gülcemal‘in 8. bölümü 25 Mayıs günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Gülcemal’in sekizinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Fox tv Gülcemal 8. bölüm izle dizi izle linki…

GÜLCEMAL 7. BÖLÜM KONUSU

Hem Armağan’ı hem Deva’yı kaybeden Gülcemal büyük bir sessizliğe bürünür. Herkesin vazgeçeceğini ve şehri terk edeceğini sanacağı kadar büyük bir sessizliktir bu. Deva ise babası ve kardeşiyle birlikte dedesinin köydeki evine gizlenir ve izini kaybettirir. Ancak bir yanı Gülcemal’in gelip onu bulacağına inanmaktadır.

GÜLCEMAL OYUNCU KADROSU

Murat Ünalmış (Gülcemal) ve Melis Sezen’i (Deva) bir araya getiren dizide; Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel gibi birbirinden başarılı ve renkli isimler yer alıyor.

GÜLCEMAL NEREDE, HANGİ İLDE ÇEKİLİYOR?

Gülcemal dizisi Bursa’da çekiliyor. Yönetmenliğini Ali Balcı’nın yaptığı, senaryosunu Eda Tezcan’ın yazdığı Gülcemal Bursa’nın ilçelerinde çekiliyor. Ancak dizinin ilerleyen bölümleri İstanbul’da devam edecek.

Fox tv Gülcemal 8. bölüm izle

GÜLCEMAL YENİ BÖLÜM İZLE

Gülcemal dizisinin FOX TV’de 25 Mayıs günü yayınlanan 8. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global