You are currently viewing Güzel Günler 14. Bölüm İzle Full Show TV Güzel Günler yeni bölüm tek parça izle

Güzel Günler 14. Bölüm İzle Full Show TV Güzel Günler yeni bölüm tek parça izle

Güzel Günler 14. Bölüm İzle Full Show TV Güzel Günler yeni bölüm tek parça izle

Show TV‘nin yeni dizisi Güzel Günler‘in 14. bölümü 5 Mart günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Güzel Günler’in on dördüncü bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… Show TV Güzel Günler 14. Bölüm İzle dizi izle.

Güzel Günler dizisinin Show TV’de 5 Mart günü yayınlanan 14. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. Show Tv’nin yeni sezonda heyecanla beklenen dizisi Güzel Günler’in yayın tarihi belli oldu. Yönetmen koltuğunda Osman Taşçı’nın oturduğu dizinin senaryosunu Selin Tunç kaleme alıyor. Güzel Günler komedi yeteneğiyle dikkat çeken kadın oyuncularıyla ekranlara kahkaha getirecek.

Dizi haberleri…

GÜZEL GÜNLER 13. BÖLÜMDE NE OLDU?

Setrak’tan yadigar kalan kolyenin, Alya’nın eline geçtiğini öğrenen Selma’nın kalbi bir kez daha kırılmıştır. Selma’nın gönlünü almak için çabalayan Mihran, Füsun’dan yardım ister. Akşam yapılacak mücevherciler balosuna katılmak isteyen Füsun, Selma’yı birlikte gitmeye ikna edebilirse kendi de baloya katılacaktır.

Altan ve Atakan formalite evliliğin kurallarını belirlemeye çalışırken, Kıymet ve Hâkim gözlerden uzak bir akşam yemeği yemeye karar verir. Cihangir’in Selma’yı dansa kaldırdığı balo, sürpriz bir haber sonrası Mihran’la ikisinin arasının yeniden açılmasına sebep olacaktır.

GÜZEL GÜNLER OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ!

Binnur Kaya (Kıymet)

Ecem Erkek (Füsun)

Leyla Tanlar (Selma)

Zeynep Çamcı (Altan)

Olgun Toker (Atakan)

Burak Dakak (Mihran)

Yıldıray Şahinler (Hakim)

Orkuncan İzan (Feyyaz)

Duygu Köse (Leylim)

Seray Gözler (Saliha)

Oya İloğulları (Alya)

Dora Dalgıç (Ayşim)

Enginay Gültekin (Dilşat)

Edip Saner (Çetin)

Güzel Günler 14. Bölüm İzle show tv izle

GÜZEL GÜNLER YENİ İZLE

İşte dizi izle linki…

Kaynak: Haber Global