You are currently viewing O Kız 22. Bölüm İzle! Kanal D O Kız yeni bölüm tek parça izle! O Kız son bölüm izle!

O Kız 22. Bölüm İzle! Kanal D O Kız yeni bölüm tek parça izle! O Kız son bölüm izle!

O Kız 22. Bölüm İzle! Kanal D O Kız yeni bölüm tek parça izle! O Kız son bölüm izle!

Kanal D dizisi O Kız‘ın 22. bölümü 1 Mart günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi O Kız’ın yirmi ikinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Kanal D‘nin sevilerek izlenen dizisinin Kahramanmaraş depremi ardından yeni bölümü olan O Kız 22. bölüm izle linki. Dizi izle linki…

O KIZ 21. BÖLÜM KONUSU

Sitare ve Ozan hesaplaşması kıran kırana devam ederken, Zeynep daha fazla dayanamaz ve ortaya çıkar. Sitare ve Ozan dev bir şok yaşar, Zeynep onlara açıklama yapma fırsatı bile vermeden nişanı terk eder. Melek, dünyası başına yıkılmış olan Zeynep’i avutmak için hemen devreye girerken, Sitare ikisini yan yana gördüğü an Melek’in oyununa geldiğini anlar ama ilk kez pozisyon alamayacak kadar gafil avlanmış haldedir.

Sitare topa hızla Kadir’i sokar. Kadir’e, Zeynep’in ona küstüğünü anlatıp, ondan yardım ister. Küslüklere hiç dayanamayan Kadir, Sitare ve Zeynep’i barıştırmak için kolları sıvar ve ikisini bir emrivakiyle bir araya getirir. Sitare, Zeynep’le yalnız kalma fırsatı bulduğu an yapabileceği tek şeyi yapıp, ona Ozan’la ilgili günah çıkartır.

O KIZ DİZİSİ OYUNCULARI

Yönetmenliğini Özlem Günhan’ın üstlendiği dizinin senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; Erkan Petekkaya(Kadir), Sezin Akbaşoğulları (Sitare),Cengiz Orhonlu(Ozan), Dilin Döğer (Zeynep), Macit Koper (İsmail), Asiye Dinçsoy (Türkan), Orhan Kılıç (Fevzi), Ayten Uncuoğlu (Fatma), Münire Apaydın (Nimet), Ilgın Çakır (Mine), Melih Selçuk (Salih), Ece Efe(İpek), Göktuğ Yıldırım (Mustafa), Cem Kurtoğlu (Arkın), Deniz Bakacak (Seda), Mustafa Konak (Yusuf), Nehir Gökdemir (Esma), Zeynep Sönmez (Seher) rol alıyor.

O Kız 22. bölüm izle

O KIZ YENİ BÖLÜM İZLE

O Kız dizisinin Kanal D’de 1 Mart günü yayınlanan 22. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıda… (Dizi izle)

Kaynak: Haber Global