You are currently viewing O Kız 23. Bölüm İzle! Kanal D O Kız yeni bölüm tek parça izle! O Kız son bölüm izle!

O Kız 23. Bölüm İzle! Kanal D O Kız yeni bölüm tek parça izle! O Kız son bölüm izle!

O Kız 23. Bölüm İzle! Kanal D O Kız yeni bölüm tek parça izle! O Kız son bölüm izle!

Kanal D dizisi O Kız‘ın 23. bölümü 8 Mart günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi O Kız’ın yirmi üçüncü bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Kanal D’nin sevilerek izlenen dizisinin Kahramanmaraş depremi ardından yeni bölümü olan O Kız 23. bölüm izle linki. Dizi izle linki…

O KIZ 22. BÖLÜM KONUSU

Zeynep ve Melek el ele donup kalmış gibilerdir. Kadir hayal ettiği büyük anne kız kavuşmasını heyecanla beklerken, Sitare onlardan birkaç metre arkada nefesini tutmuş Zeynep’in tepkisini bekliyordur. Melek, Sitare’nin oyununa hazırlıksız yakalanmış durumda, şoku atlatıp tepki bile veremeden Zeynep’in suratına bakmaktadır. Zeynep allak bullak olmuştur.

Zeynep dev bir şok içindedir artık. Nefes bile almadan Melek’e bakakalırken, Melek tutuk bir halde mırıl mırıl büyük itirafa başlar. Kadir çocuksu bir heyecan içinde, yerinde zor duruyordur.

Paralelde Doruk allak bullak onları izliyordur. Onları duyamıyor ama beden dillerinden, arada inişli çıkışlı yükselen Zeynep’in sesinden ne olduğundan en ufak şüphesi yoktur. Zeynep artık gerçeği öğrenmiştir.

O KIZ DİZİSİ OYUNCULARI

Yönetmenliğini Özlem Günhan’ın üstlendiği dizinin senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; Erkan Petekkaya(Kadir), Sezin Akbaşoğulları (Sitare),Cengiz Orhonlu(Ozan), Dilin Döğer (Zeynep), Macit Koper (İsmail), Asiye Dinçsoy (Türkan), Orhan Kılıç (Fevzi), Ayten Uncuoğlu (Fatma), Münire Apaydın (Nimet), Ilgın Çakır (Mine), Melih Selçuk (Salih), Ece Efe(İpek), Göktuğ Yıldırım (Mustafa), Cem Kurtoğlu (Arkın), Deniz Bakacak (Seda), Mustafa Konak (Yusuf), Nehir Gökdemir (Esma), Zeynep Sönmez (Seher) rol alıyor.

O Kız 23. bölüm izle

O KIZ YENİ BÖLÜM İZLE

O Kız dizisinin Kanal D’de 8 Mart günü yayınlanan 23. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıda… (Dizi izle)

Kaynak: Haber Global