Ömer 10. Bölüm İzle! Star TV Ömer yedinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Ömer 10. Bölüm İzle! Star TV Ömer yedinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm Hasretimsin.Net

Ömer 10

Ömer 10. Bölüm İzle! Star TV Ömer yedinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Star TV‘nin yeni dizisi Ömer‘in 10. bölümü 27 Mart günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Ömer’in dokuzuncu bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte dizi izle linki… Star TV Ömer 10. bölüm izle.

dizi haberleri…

ÖMER 9. BÖLÜMDE NE OLDU?

Ömer’le Gamze son bir defa buluşur ve ne kadar acı çekseler de kendi yollarına gitme kararı verirler. Her şeyden habersiz, Ömer’le mutlu bir evlilik yapmak için her fedakarlığı yapmaya hazır olan Süreyya ise kendini nişanlısının hayatında ikinci plana atılmış hissettiği için kırılır.

Nisa yaşadığı maddi sıkıntıları babası ve kardeşlerine belli etmemek için çabalasa da, Reşat bir şeylerin yolunda gitmediğini çoktan fark etmiştir. Gamze, bir çözüm arayışında olan Nisa’ya yardım eli uzatır.

Gamze’yi kalbinden söküp atmaya istekli olan Ömer, Süreyya ile çıktığı yolda kararlı adımlarla ilerlerken Reşat’ın da desteğini alır. Kendi yollarına gitme kararı alan Ömer ve Gamze’nin yolu beklenmedik bir anda yeniden kesiştiğinde, bu sefer yaşananlar en masumların bile hayatını içinden çıkılamaz hale getirecektir.

Star TV Ömer 10. bölüm izle

ÖMER 10. BÖLÜM İZLE

Ömer dizisinin Star TV’de 27 Mart günü yayınlanan 10. bölümünü (Ömer 10. bölüm izle) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın