Ömer 11. Bölüm İzle! Star TV Ömer on birinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Ömer 11. Bölüm İzle! Star TV Ömer on birinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm Hasretimsin.Net

Ömer 11

Ömer 11. Bölüm İzle! Star TV Ömer on birinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Star TV‘nin yeni dizisi Ömer‘in 11. bölümü 3 Nisan günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Ömer’in on birinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte dizi izle linki… Star TV Ömer 11. bölüm izle.

dizi haberleri…

ÖMER 10. BÖLÜMDE NE OLDU?

Ömer, Nisa’yı restoranda gören Tahir’in öfkesinin önüne geçmeye çalışken olayları bu noktaya getirdiği için Gamze’yi suçlar. Nisa hakkındaki gerçekleri söyleyemeyen Gamze ve Ömer arasındaki imkansızlık giderek büyüyecektir.

Hakan’ın terk edip gittiğini ve çalışmak zorunda olduğunu ailesine söyleyemeyen Nisa, onların gözündeki güveni kaybetmenin acısını yaşar. Nisa’nın Gamze’den uzak durmasını isteyen Tahir ise çareyi Nisa’yı taşınmaya zorlamakta bulur.

Süreyya’ya haksızlık ettiğinin farkına varan Ömer, onun gönlünü alır ve birlikte gelinlik bakmaya giderler. Süreyya, evlilik heyecanını doyasıyla yaşarken Tuna’dan gelen ani bir haberle sarsılır. Ömer’in bir kez daha kendisi yerine Gamze’yi seçmesi Süreyya’nın daha ciddi bir karar almasına yol açar. Karşısında kararlı bir Süreyya gören Ömer için artık bir seçim yapmak kaçınılmazdır.

Star TV Ömer 11. bölüm izle

ÖMER 11. BÖLÜM İZLE

Ömer dizisinin Star TV’de 3 Nisan günü yayınlanan 11. bölümünü (Ömer 11. bölüm izle) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın