Ömer 12. Bölüm İzle! Star TV Ömer on birinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Ömer 12. Bölüm İzle! Star TV Ömer on birinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm Hasretimsin.Net

Ömer 12

Ömer 12. Bölüm İzle! Star TV Ömer on birinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Star TV‘nin yeni dizisi Ömer‘in 12. bölümü 10 Nisan günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Ömer’in on ikinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte dizi izle linki… Star TV Ömer 12. bölüm izle.

dizi haberleri…

ÖMER 11. BÖLÜMDE NE OLDU?

Süreyya’nın Ömer’in Gamze’den uzak durmasını istemesi, nişanlılar arasında büyük gerilim yaratır. Süreyya Ömer’i kaybetme korkusu yaşarken, annesinin verdiği iftar daveti ümitlenmesine yol açar. Fakat bu davette beklemediği bir misafir daha vardır. Süreyya, Gamze ve Ömer bir araya geldiğinde bu sefer yüzleşme kaçınılmaz olur.

Nisa Tahir’in tehditlerine rağmen gizlice restoranda çalışmaya başlar. Yaman ile babasını bulmak için işbirliği yapan Emine ise git gide amacına daha da yaklaşmaktadır. Bu sırada Gamze ve Erdal’ın Nisa’yı Tahir’den korumak için yaptığı plan ters teper ve Ömer’le Gamze arasında tartışmanın yeniden alevlenmesine neden olur.

Erdal ile evlilik yolunda ilerleyen Gamze, Tuna’nın bu evliliğe sıcak bakmaması sayesinde Ömer’e dair umutlarını içten içe diri tutuyordur. Tuna’nın annesinin ilişkisi yüzünden üzüldüğünü gören Ömer zor bir karar verir. Ömer’le ilgili ümitlenen Gamze’yi bu sefer büyük bir hüsran beklemektedir.

Star TV Ömer 12. bölüm izle

ÖMER 12. BÖLÜM İZLE

Ömer dizisinin Star TV’de 10 Nisan günü yayınlanan 12. bölümünü (Ömer 12. bölüm izle) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın