Ömer 13. Bölüm İzle! Star TV Ömer on birinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Ömer 13. Bölüm İzle! Star TV Ömer on birinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm Hasretimsin.Net

Ömer 13

Ömer 13. Bölüm İzle! Star TV Ömer on birinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Star TV‘nin yeni dizisi Ömer‘in 13. bölümü 17 Nisan günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Ömer’in on üçüncü bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte dizi izle linki… Star TV Ömer 13. bölüm izle.

dizi haberleri…

ÖMER 12. BÖLÜMDE NE OLDU?

Erdal’ın Gamze ile evlenebilmesi için Tuna’yı ikna eden Ömer, bu hamlesiyle Süreyya’nın aklındaki şüpheleri yok eder. Erdal’ın teşekkür etmek için Ömer ve Süreyya’yı yemeğe davet etmesi, Gamze ve Ömer için yeni bir sınav anlamına gelir.

Yeni işine alışmaya çalışan Nisa, Hakan’ın boşanma davası açtığı haberiyle yıkılır. Kardeşlerini Gamze’den uzak tutmak isteyen Tahir, Nisa’yı ve çocukları kendi evine getirir. Bu taşınmayı engellemek isteyen Şükran ise, sıra dışı bir yola başvurur.

Yaman ile birlikte babasını bulmaya çalışan Emine, onu bir anda yepyeni bir hayatın içinde görünce sinirlerine hakim olamaz ve tüm aileyi şaşkına döndürecek bir bombanın fitilini ateşler.

Evlilik konusunda iyice köşeye sıkışan Gamze ve Ömer içinde bulundukları imkansızlığın acısını birbirlerinden çıkarırken, Süreyya’nın Ömer’e doğru attığı adım, artık Gamze için her şeyin bittiğinin kanıtı olacaktır.

Star TV Ömer 13. bölüm izle

ÖMER 13. BÖLÜM İZLE

Ömer dizisinin Star TV’de 17 Nisan günü yayınlanan 13. bölümünü (Ömer 13. bölüm izle) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın