Ömer 14. Bölüm İzle! Star TV Ömer on birinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Ömer 14. Bölüm İzle! Star TV Ömer on birinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm Hasretimsin.Net

Ömer 14

Ömer 14. Bölüm İzle! Star TV Ömer on birinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Star TV‘nin yeni dizisi Ömer‘in 14. bölümü 24 Nisan günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Ömer’in on üçüncü bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte dizi izle linki… Star TV Ömer 14. bölüm izle.

dizi haberleri

ÖMER 13. BÖLÜMDE NE OLDU?

Ömer ve Süreyya’nın yakınlaştığını gören Gamze ani bir karar verir ve Erdal’la evlenmek için ilk adımı atar. Bu yakınlaşma Ömer için ise çok daha farklı bir anlama gelmektedir. Ne kadar çabalasa da Süreyya’yı sevemeyeceğini böylece fark eden Ömer, daha fazla dayanamaz ve herkesi karşısına alma pahasına nişanı bozar ve Süreyya’dan ayrılır. Bomba etkisi yaratan bu haber hem Süreyya’nın ailesini hem de Reşat ve Tahir’i çok öfkelendirir.

Hakan’ın bir anda çıkıp gelmesi Nisa ve ailesini büyük bir şaşkınlığa uğratır. Kocasının yokluğunda büyük acılar yaşayan Nisa, yeniden Tahir’in baskısına uğramamak için Hakan’ın beklenmedik dönüşü karşısında susmak zorunda kalır.

Tüm çabalarına rağmen Ömer’i Süreyya’ya geri döndüremeyen Reşat’ın son umudu Gamze’nin Erdal’la nişanlanmasıdır. Bu nedenle Erdal’dan gelen teklifi geri çevirmez. Ömer’in Süreyya’dan ayrıldığını öğrenen Gamze, çoktan dönülmez bir yola girdiğinin farkındadır. Ömer’le son kez karşı karşıya geldiğinde her şeyin bittiğini söyler fakat Ömer bu sefer kaderin onlar için çizdiği yola karşı çıkmaya kararlıdır.

Star TV Ömer 14. bölüm izle

ÖMER 14. BÖLÜM İZLE

Ömer dizisinin Star TV’de 24 Nisan günü yayınlanan 14. bölümünü (Ömer 14. bölüm izle) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın