Ömer 15. Bölüm İzle! Star TV Ömer on beşinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Ömer 15. Bölüm İzle! Star TV Ömer on beşinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm Hasretimsin.Net

Ömer 15

Ömer 15. Bölüm İzle! Star TV Ömer on beşinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Star TV‘nin yeni dizisi Ömer‘in 15. bölümü 1 Mayıs günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Ömer’in on beşinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte dizi izle linki… Star TV Ömer 15. bölüm izle.

dizi haberleri…

ÖMER 14. BÖLÜMDE NE OLDU?

Gamze’nin Erdal ile nişanlanmasına engel olamayan Ömer, bu ilişkiye aracılık ettiği için babasına çok öfkelidir. Reşat ve Tahir ise Ömer’in yeniden Süreyya ile bir araya gelmesi için baskılarını daha da artırırlar. Süreyya ile bir gelecek istemeyen Ömer, durumu konuşmak için Hüsnü’nün yanına gider, fakat Hüsnü onu hiç de iyi karşılamaz.

Hakan’ın yokluğunda türlü sıkıntılarla boğuşan Nisa, kocasının dönüşüyle daha büyük sorunlarla karşı karşıya kaldığını fark eder. Gamze ve Ömer arasındaki ilişkiyi öğrenen Hakan, bu bilgiyi Nisa’ya şantaj yapmak için kullanır. Hakan’ın alkol bağımlılığı ve dengesiz davranışları Nisa’nın işini daha da zorlaştırır.

Ömer’le birlikte olmak isteyen Süreyya son kozunu oynar ve Ömer’le birlikte olduklarını babasına söyler. Duyduklarıyla deliye dönen Hüsnü soluğu Reşat’ın yanında alır. Cemaatin önünde dünürünü rezil eden Hüsnü, Reşat’ı meslekten attırmakla tehdit eder. Artık her şeyi göze alan Ömer, onu Gamze’ye kavuşturacak bir planın hazırlığına girişir. Erdal ile nişanlanarak artık geri dönüşü olmayan bir yola girdiği düşünen Gamze ise Ömer’in onun için hazırladığı bu büyük sürprizden habersizdir.

Star TV Ömer 15. bölüm izle

ÖMER 15. BÖLÜM İZLE

Ömer dizisinin Star TV’de 1 Mayıs günü yayınlanan 15. bölümünü (Ömer 15. bölüm izle) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın