Ömer 16. Bölüm İzle! Star TV Ömer on beşinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Ömer 16. Bölüm İzle! Star TV Ömer on beşinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm Hasretimsin.Net

Ömer 16

Ömer 16. Bölüm İzle! Star TV Ömer on beşinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Star TV‘nin dizisi Ömer‘in 16. bölümü 8 Mayıs günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Ömer’in on altıncı bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte dizi izle linki… Star TV Ömer 16. bölüm izle.

dizi haberleri

ÖMER 15. BÖLÜMDE NE OLDU?

Her şeyi göze alarak gizlice evlenen Gamze ve Ömer, mutluluklarını yaşayamadan gelen telefonlar sonucu gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalırlar. Reşat’ın fenalaştığını öğrenen Ömer hemen babasına koşar. Cemaati önünde küçük düşen Reşat ve Ömer arasında yaşanan tartışma Ömer’in evden ayrılmasıyla son bulur.

Hakan’ın iş yerine gelmesi nedeniyle sıkıntı yaşayan Nisa, evden kovulan Ömer’i evine alır. Her şeye rağmen babasıyla ilişkisini düzelten Nisa, Reşat’ın bu durumu öğrenmesiyle büyük bir sınav vermek zorunda kalacaktır.

Büyük bir aşk ve umutla Ömer’le evlenmeyi kabul eden Gamze, Ömer’in başına gelenler yüzünden ümitsizliğe kapılmaya başlar. İki aşık gizlice bir araya geldiklerinde, tüm zorluklara göğüs germelerini sağlayan gücü yine aşklarında bulurlar. Her şeye rağmen bu gizli evliliğe devam etme kararı veren Ömer ve Gamze’yi bu sefer kötü bir sürpriz beklemektedir.

Star TV Ömer 16. bölüm izle

ÖMER 16. BÖLÜM İZLE

Ömer dizisinin Star TV’de 8 Mayıs günü yayınlanan 16. bölümünü (Ömer 16. bölüm izle) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global