Ömer 18. Bölüm İzle! Star TV Ömer on sekizinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Ömer 18. Bölüm İzle! Star TV Ömer on sekizinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm Hasretimsin.Net

Ömer 18

Ömer 18. Bölüm İzle! Star TV Ömer on sekizinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Star TV‘nin dizisi Ömer‘in 18. bölümü 22 Mayıs günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Ömer’in on sekizinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte dizi izle linki… Star TV Ömer 18. bölüm izle.

dizi haberleri…

ÖMER 17. BÖLÜMDE NE OLDU?

Hakan’ın evlendiklerini öğrenmesi Ömer ve Gamze’nin içinde olduğu sıkıntılı süreci daha da zorlu hale getirir. Üzerindeki tehdit giderek büyüyen Ömer çareyi Süreyya’yı gerçekleri söylemesi için ikna etmekte bulur fakat işler beklediği gitmez. Ömer’in polisler tarafından gözaltına alınması başta Reşat olmak üzere herkes için şok etkisi yaratır.

Kardeşinin Gamze ile evlendiğini öğrenen Nisa, bunun şaşkınlığını atlatamadan Hakan’ın şantajlarına maruz kalmaya başlar. Artık elinde Nisa’ya karşı güçlü bir koz olan Hakan gözünü iyice karartır ve Zerrin’in karşısına çıkar. Fakat onları bir sürpriz beklemektedir.

Evliliğin mutluluğunu yaşayamadan kendini büyük sorunların içinde bulan Ömer, Gamze’nin sevgisi ve desteği sayesinde güçlü kalmaya çalışır. Ancak Gamze’nin Erdal’a gerçeği söyleyememesi ikili arasındaki gerginliği artırır. Gamze sonunda cesaretini toplayıp Erdal’ın karşısına çıktığında gelen beklenmedik telefon Erdal’ı inanması güç gerçeklerle karşı karşıya bırakır.

Star TV Ömer 18. bölüm izle.

ÖMER 18. BÖLÜM İZLE

Ömer dizisinin Star TV’de 22 Mayıs günü yayınlanan 18. bölümünü (Ömer 18. bölüm izle) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global