You are currently viewing Ömer 5. Bölüm İzle! Star TV Ömer beşinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Ömer 5. Bölüm İzle! Star TV Ömer beşinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Ömer 5. Bölüm İzle! Star TV Ömer beşinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Star TV‘nin yeni dizisi Ömer‘in 5. bölümü 20 Şubat günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Ömer’in beşinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte dizi izle linki… Star TV Ömer 5. bölüm izle.

dizi haberleri…

ÖMER 4. BÖLÜMDE NE OLDU?

Büyük umutlarla Gamze‘ye evlilik teklifi eden Ömer, aldığı cevapla hayal kırıklığına uğrar. Babasının ısrarlarına karşı artık daha fazla dayanamayarak Süreyya ile görüşmeyi kabul eder. Fakat olaylar tahmin ettiğinden de hızlı gelişecektir.

İhanete uğramanın acısıyla kıvranan Nisa, beş çocuğuyla geçimini sürdürebilmenin bir yolunu aramaktadır. Ailesinden gizli iş aramaya başlar fakat bu sırada çocukların bakımını üstlenen kızı Emine çaresiz kalır. Beklenmedik bir anda Gamze’nin Nisa’nın çocuklarına yardım eli uzatması, Gamze ve Ömer’in her şeye rağmen yeniden yakınlaşmalarına neden olur.

Kalbine söz geçirmeye çalışan Gamze, Ömer‘in hayatındaki ani gelişmelerle kendini dayanılmaz bir ızdırabın içinde bulur. Hayallerinin çok uzağında bir yola sürüklenen Ömer ise son umut ışığını Gamze’nin gözlerinde arayacaktır.

ÖMER DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Ömer dizisi oyuncuları arasında Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay, Merve Dizdar, Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Serpil Gül, Muharrem Türkseven ve Melike Güner yer alıyor.

Ömer’i Selahattin Paşalı, Ömer’in büyük bir aşkla bağlanacağı Gamze karakterini ise Gökçe Bahadır canlandırıyor. Usta oyuncu Barış Falay ise Ömer’in babası Reşat’a hayat veriyor.

ÖMER DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Oyuncuları kadar kadrosuyla da dikkat çeken Ömer dizisinin çekim yerleri merak konusu oldu. Bir mahallede geçen dizi, Kuzguncuk Selimiye civarlarında çekiliyor

Star TV Ömer 5. bölüm izle

ÖMER 5. BÖLÜM İZLE

Ömer dizisinin Star TV’de 20 Şubat günü yayınlanan 3. bölümünü (Ömer 5. bölüm izle) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global