You are currently viewing Ömer 7. Bölüm İzle! Star TV Ömer yedinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Ömer 7. Bölüm İzle! Star TV Ömer yedinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Ömer 7. Bölüm İzle! Star TV Ömer yedinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Star TV‘nin yeni dizisi Ömer‘in 7. bölümü 6 Mart günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Ömer’in yedinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte dizi izle linki… Star TV Ömer 7. bölüm izle.

dizi haberleri…

ÖMER 6. BÖLÜMDE NE OLDU?

Gamze kalbinin kapılarını sonunda Ömer’e açar. Fakat artık her şey için çok geç olduğunun bilincinde olan Ömer, hasretini çektiği bu kelimelerin Gamze’nin dudaklarından dökülmesini acıyla izler. Ömer çırpınan kalbinin sesine rağmen Süreyya’ya verdiği söze sadık kalır.

Hem terk edilmenin acısıyla hem de maddi sorunlarla boğuşan Nisa, kardeşi Ömer’e ve Gamze’ye en zor anlarında yardım etmekten geri durmaz. Diğer yandan yoksulluk ve çaresizlik onu bir kez daha Emine ile karşı karşıya getirir. Nisa bu sefer yaşadığı acıların etkisiyle sakinliğini koruyamaz ve hemen pişman olacağı büyük bir hata yapar.

Ömer’i zor durumda bıraktığını öğrenen Gamze, hatasını telafi etmeye çalışır. Her şeye rağmen doğru olanı yapmaya çabalayan Ömer’in karşısında ise bu defa Tahir vardır. Tahir, Reşat’ı da karşısına alma pahasına Ömer’den Gamze’yle yakınlaşmasının hesabını sorar. Ömer’in tüm çabalarına rağmen öfkesi dinmeyen Tahir, babası ile geçmişteki hesapların hıncıyla Ömer ve Gamze’ye kötü bir sürpriz hazırlamaktadır.

Star TV Ömer 7. bölüm izle

ÖMER 7. BÖLÜM İZLE

Ömer dizisinin Star TV’de 6 Mart günü yayınlanan 7. bölümünü (Ömer 7. bölüm izle) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global