You are currently viewing Ömer 8. Bölüm İzle! Star TV Ömer yedinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Ömer 8. Bölüm İzle! Star TV Ömer yedinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Ömer 8. Bölüm İzle! Star TV Ömer yedinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Star TV‘nin yeni dizisi Ömer‘in 8. bölümü 13 Mart günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Ömer’in sekizinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte dizi izle linki… Star TV Ömer 8. bölüm izle.

dizi haberleri…

ÖMER 7. BÖLÜMDE NE OLDU?

Ömer’in Gamze’ye olan aşkının tehlikeli bir boyuta geldiğini düşünen Reşat, Tahir’den önce davranarak soluğu Fatma’nın yanında alır. Bu hamleyle Tahir’i susturup herkese derin bir nefes aldırsa da mahalleden tanıdığı doktor Erdal’ın Gamze’ye talip olduğunu söylemesiyle Ömer’e ve Gamze’ye hiç beklemedikleri bir şok yaşatır.

İş bulmasıyla birlikte maddi olarak biraz rahatlayan Nisa bu sefer de çocuklarının tüm bakımının kızı Emine’ye kalması nedeniyle huzursuzdur. Bu duruma çare arayan Nisa, iş yerinde yaşadığı talihsiz kaza sonucu ailesinin çalıştığını öğrenmesi tehlikesiyle karşı karşıya kalır.

Reşat’ın Gamze’ye talip bulması Gamze’nin ailesinde sevinçle karşılanır. Gamze üzerindeki baskılardan son derece bunalırken, Erdal meselesi yüzünden babasına tepki gösteren Ömer, Gamze ve Erdal’ın yakınlaşmasını önlemeye çalışır. Bu sırada Ömer’in huzursuzluğuna anlam veremeyen Süreyya ona tatlı bir sürpriz yapmaya karar verir. Bu sürpriz beklenmedik olayların fitilini ateşleyecektir.

Ömer 8. bölüm izle

ÖMER 8. BÖLÜM İZLE

Ömer dizisinin Star TV’de 13 Mart günü yayınlanan 8. bölümünü (Ömer 8. bölüm izle) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global