Ömer 9. Bölüm İzle! Star TV Ömer yedinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Hasretimsin.Net Hoş Geldiniz.

Sohbete Bağlan

Sohbet ve Chat Odalarına Bağlanın

Ömer 9. Bölüm İzle! Star TV Ömer yedinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm Hasretimsin.Net

Ömer 9

Ömer 9. Bölüm İzle! Star TV Ömer yedinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm

Star TV‘nin yeni dizisi Ömer‘in 9. bölümü 20 Mart günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Ömer’in dokuzuncu bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte dizi izle linki… Star TV Ömer 9. bölüm izle.

dizi haberleri…

ÖMER 8. BÖLÜMDE NE OLDU?

Gamze’nin Erdal ile mutlu olamayacağına inanan Ömer, onu bu hatadan uzak tutmaya çalışırken Süreyya ile ilişkisini tehlikeye sokacak adımlar atar. Ömer’in karşısına çıkmasıyla aklı karışan Gamze, Erdal’la evlilik yoluna girmeyeceğini annesine söyler fakat karşısında hiç tahmin etmediği bir Fatma bulur. Fatma’nın öfkeyle Gamze’ye attığı tokat, herkesin hayatında bir bomba etkisi yaratır.

Nisa’nın evinde yolunda gitmeyen bir şeyler olduğundan şüphelenen Reşat, kızının yaşadığı maddi sıkıntıların farkına varır. Bu sırada okuldaki Yaman’ın Emine’ye babasıyla ilgili söyledikleri, Emine ve Nisa arasında bir gerilime yol açar. Emine annesine inanmış görünse de Yaman’ın sözleri içinde şüphe uyandırmıştır.

Ömer’e olan sevgisinden yeterince karşılık bulamadığını hisseden Süreyya’nın kalbinde, Figen’in ektiği kuşku tohumları filizlenmeye başlar. Aklındaki soruların cevabını bulmak için kararlı bir adım atan Süreyya, Ömer’i zor bir ikilemde bırakacaktır.

Star TV Ömer 9. bölüm izle

ÖMER 9. BÖLÜM İZLE

Ömer dizisinin Star TV’de 20 Mart günü yayınlanan 9. bölümünü (Ömer 9. bölüm izle) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın