You are currently viewing Taçsız Prenses 7. Bölüm İzle! Full FOX TV Taçsız Prenses yeni bölüm tek parça izle

Taçsız Prenses 7. Bölüm İzle! Full FOX TV Taçsız Prenses yeni bölüm tek parça izle

Taçsız Prenses 7. Bölüm İzle! Full FOX TV Taçsız Prenses yeni bölüm tek parça izle

FOX TV’nin yeni dizisi Taçsız Prenses‘in 7. bölümü 7 Mart günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Taçsız Prenses’in altıncı bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Taçsız Prenses 7. bölüm izle dizi izle linki…

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Volkan Keskin’in oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in yazdığı “Taçsız Prenses” dizisi izleyici ile buluştu.

Dizi haberleri…

TAÇSIZ PRENSES 6. BÖLÜM NE OLDU?

Dünyası başına yıkılan Şirin, Masal’a tutması neredeyse imkansız bir söz verdirir. Ama Masal sözünün altında ezilir ve çareyi Cüneyt’i tehlikeli bir yolculuğa çıkarmakta bulur. Diğer taraftan Fuat ve Şirin hayati bir kararın eşiğine sürüklenirken Yağmur’un Evgin’in geçmişiyle ilgili merakı genç aşıkların arasında uçurumlar açar. İştar fırsatını kaçırmaz ve sürpriz bir teklifle Evgin’in aklına girmeyi dener. Ama sonunda herkesi şaşırtan, öfkeden deliye dönmüş Zehra’nın bir kararı olacaktır.

TAÇSIZ PRENSES DİZİSİNİN OYUNCULARI KİM?

Taçsız Prenses dizisinin kadrosunda; İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan, Tolga Tekin, Elif Kurtaran, Seda Akman, Mustafa Kırantepe, Feride Çetin, Merve Bulut ve Merve Şen yer alıyor.

Taçsız Prenses 7. Bölüm izle fox izle

TAÇSIZ PRENSES YENİ BÖLÜM İZLE

Taçsız Prenses dizisinin FOX TV’de 7 Mart günü yayınlanan 7. bölümünü ( Taçsız Prenses 7. bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global