You are currently viewing Taçsız Prenses 8. Bölüm İzle! Full FOX TV Taçsız Prenses yeni bölüm tek parça izle

Taçsız Prenses 8. Bölüm İzle! Full FOX TV Taçsız Prenses yeni bölüm tek parça izle

Taçsız Prenses 8. Bölüm İzle! Full FOX TV Taçsız Prenses yeni bölüm tek parça izle

FOX TV’nin yeni dizisi Taçsız Prenses‘in 8. bölümü 14 Mart günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde sevilen dizi Taçsız Prenses’in sekizinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Taçsız Prenses 8. bölüm izle dizi izle linki…

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Volkan Keskin’in oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in yazdığı “Taçsız Prenses” dizisi izleyici ile buluştu.

Dizi haberleri…

TAÇSIZ PRENSES 7. BÖLÜM NE OLDU?

Şirin ve Masal kararlıdır. Ama korkunç bir tehditle ikisini de dehşete düşüren Fuat derhal harekete geçer. En büyük ikinci hayaline kavuşmak için kolları sıvayan Masal, Evgin ve Yağmur’dan yardım isteyince bir anda Zehra, Hilal, Şahin… herkes aynı dev girdabın içine çekiliverir.

Diğer taraftan istediğini bir türlü alamayan İştar, Evgin’den sonsuza dek kurtulmak için harekete geçer. Sonunda sırlar ortaya dökülür ve Masal için karar anı süratle yaklaşırken bütün hesapları tersine çeviren, İştar’ın karanlık planlarına kulak misafiri olan masum Neşe olacaktır.

TAÇSIZ PRENSES DİZİSİNİN OYUNCULARI KİM?

Taçsız Prenses dizisinin kadrosunda; İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan, Tolga Tekin, Elif Kurtaran, Seda Akman, Mustafa Kırantepe, Feride Çetin, Merve Bulut ve Merve Şen yer alıyor.

Taçsız Prenses 8. bölüm izle

TAÇSIZ PRENSES YENİ BÖLÜM İZLE

Taçsız Prenses dizisinin FOX TV’de 14 Mart günü yayınlanan 8. bölümünü ( Taçsız Prenses 8. bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global