hasretimsin Hasretin Adresi

Tarot Fal

Tarot Sohbet Odaları

Chat Sohbet ve Muhabbet Odalarına Bağlanın

Tarot bakmak, hem ruhsal hem de pratik olarak yaşam yolculuğumuzu tam manasıyla kapsayan sembolik bir bilinç haritasıdır. İskambil destesine benzer bir yapıya sahip 78 kartlık bir desteden oluşur. iskambil kağıtlarından ayıran özellik, ruhun evrimindeki değişimleri temsil eden 22 Büyük Arkana kartının dahil edilmesidir.

Image

Tarot falı,günlük yaşamınızda karşılaştığınız durumları ve aklınıza takılabilecek her türlü Aşk, iş, para, sağlık, geçmiş ve geleceğe dair ön sezilerde bulunarak kararsız kaldığınız tüm bu konularda yardımcı olmaya çalışır. için ücretsiz tarot açılımları, Kehanetler, günlük okumalar. Daha birçok konuları inceleyebilir, kendiniz için yol haritası oluşturabilirsiniz. Hemen alt kısımda Size uygun Tarot tesdesi seçiniz.

Copyright © 2022 – 2024 Hasretimsin.Net

Radyo Kelebek
Radyo Eko

Kurallara

Hasretimsin.Net e katıla bilmeniz için 18 yaşını doldurmuş (reşit) bir birey olmanız gerekiyor.
Tüm Sorun ve Önerilerinizi Çevrimiçi konumdaki yöneticilerimize #OperHelp odasından ulaşa bilirsiniz.
Sohbet Odalarımızda Argo, siyaset, küfür, +18 sohbet ve chat yasaktır. Bu tür konularda ısrarcı olup kural ihlali yapan üyeler süresiz uzaklaştırılacaktır.
Türkiye Cumhuriyeti Yasalarınca suç olarak belirtilen tüm maddeler sohbet sitemiz içerisinde de geçerlidir.
Mobil Akıllı Cep telefonlarınızdan giriş yapıyorsanız, çıkış yaptığınızda uygulamanın arka planda çalışmadığından emin olunuz.