You are currently viewing The Last of Us 6. bölüm izle! BluTV The Last of Us 6. bölüm izle

The Last of Us 6. bölüm izle! BluTV The Last of Us 6. bölüm izle

The Last of Us 6. bölüm izle! BluTV The Last of Us 6. bölüm izle

İlk bölümü ile birlikte milyonlarca izleyiciye ulaşan The Last of Us dizisi hızlı bir başlangıç yaptı. İlk olarak PlayStation oyun konsolunda video oyunu olarak piyasaya çıkan yapım ardından da HBO Max tarafından diziye dönüştürüldü. İlk bölümden büyük keyif alanlar dizinin ikinci bölümünün ne zaman çıkacağını araştırmaya çoktan başlamış durumda. Peki, The Last of Us nasıl izlenir, hangi platformda yayınlanıyor? İşte Last of Us 6. bölüm izle linki… İşte dizi izle linki…

THE LAST OF US 6. BÖLÜM ÇIKTI MI?

ABD’de HBO Max tarafından pazar akşamları yayınlanan The Last of Us dizisinin Türkiye yayın haklarını BluTV satın aldı. Dizinin yeni bölümleri Türkiye’de pazartesi günleri yayınlanıyor. Beğenilen dizinin 6. bölümü yayınlandı.

Last of Us 6. bölüm izle

THE LAST OF US NEREDE YAYINLANIYOR, NASIL İZLENİR?

Sony Pictures Television, PlayStation Productions, Naughty Dog, The Mighty Mint ve Word Games tarafından ortaklaşa üretilen ilk HBO dizisi The Last of Us BluTv üzerinden seyredilebiliyor. Aşağıdaki link üzerinden söz konusu dizinin dördüncü bölümünü seyredebilirsiniz.

THE LAST OF US KONUSU

Naughty Dog tarafından geliştirilen ve aynı adı taşıyan, 2013 yapımı video oyununa dayanan dizide, medeniyeti büyük ölçüde yok eden bir felaket sonrasında ABD’de uzun bir yolculuğa çıkan genç Ellie ve ona eşlik eden Joel karakterlerinin öyküsü anlatılmaktadır.

NOT: BluTv, EXXEN, Netflix gibi yayın organları üzerinden içeriklere ulaşmak için belli bir miktar ücret talep edilmektedir.

dizi haberleri …

Kaynak: Haber Global